fbpx

Ta strona korzysta z plików cookie, możesz przeczytać więcej w naszej Polityce Prywatności. Prosiy również o zapoznianie się z naszą Klauzulą Informacyjną.

Nowy Klient

Audioteka w portfolio klientów PR Calling

Audioteka, platforma z największą bazą jakościowych, polskojęzycznych treści audio, dołączyła do portfolio klientów PR Calling. W ramach współpracy agencja odpowiada za kompleksową komunikację zewnętrzną marki, w tym m.in. za działania media relations, PR produktowy i korporacyjny, pozycjonowanie ekspertów oraz bieżący konsulting.

Audioteka to platforma z audiobookami, podcastami i słuchowiskami, specjalizująca się w produkcji wysokiej klasy autorskich treści audio. Powstała w 2008 r. marka była prekursorem branży w Polsce, a obecnie posiada w swej ofercie największy w kraju – liczący ponad 19,5 tysiąca pozycji – katalog polskojęzycznych produkcji audio, w tym autorskie superprodukcje z najlepszymi reżyserami i największymi polskimi gwiazdami oraz świetną oprawą muzyczną. Rozwijana w modelu subskrypcyjnym platforma oferuje słuchaczom dostęp do ponad 30 000 godzin nowych autorskich treści rocznie oraz biblioteki audio w 11 językach, m.in. po niemiecku, czesku, hiszpańsku i turecku. Do zbiorów Audioteki należą audioseriale, treści edukacyjne, audio dokumenty, programy informacyjne, medytacje prowadzone, treningi uważności czy audycje podróżnicze, gwarantujące słuchaczom cyfrową rozrywkę na najwyższym poziomie.

Audioteka to niekwestionowany lider branży w Polsce, który rozwija się także na 7 rynkach zagranicznych, m.in. w Czechach, na Słowacji i Litwie. Premiery autorskich superprodukcji przygotowywane są na skalę premier najnowszych filmów czy seriali, jednak dbanie o jakościowy content to nie wszystko, co wyróżnia firmę. Markę tworzy zespół doświadczonych specjalistów, na bieżąco śledzących preferencje słuchaczy i potrzeby rynku, ale też wyznaczających trendy w zakresie rozwiązań technologicznych. Firma nieustannie rozwija zaplecze IT i podnosi użyteczność aplikacji, pracując jednocześnie nad rozszerzaniem jej dostępności na przenośne urządzenia mobilne, jak Alexa czy smartwatche. Swój sukces Audioteka zawdzięcza idealnemu mariażowi kultury i technologii. Mocno wierzymy, że zaplanowane przez nas działania pomogą w osiągnięciu kolejnych celów komunikacyjnych i biznesowych. Dziękujemy za zaufanie.

Katarzyna Dworzyńska, Head of Business w PR Calling

W ramach współpracy PR Calling odpowiada za stworzenie strategii komunikacji i jej kompleksową egzekucję.

Ze strony PR Calling za obsługę klienta odpowiada zespół B2B Practice.

Klient sam zgłosił się do agencji.

Tagi

Powiązane artykuły

Język inkluzywny w komunikacji – jak go stosować

Czytaj więcej

PR w branży finansowej

Czy prowadzenie PRu dla firmy z branży finansowej jest trudniejsze niż dla innych?

Czytaj więcej

PR-owe ABC dla firm technologicznych

Jak prowadzić działania PR-owe dla firm z branży IT, żeby w pełni wykorzystać potencjał komunikacyjny?

Czytaj więcej

Jak działa agencja PR?

Czytaj więcej

Jak wysłać informację prasową?

Wskazówki i porady, jak dobrze wysłać informację prasową.

Czytaj więcej

Jak pozycjonować ekspertów firmy?

Maria Rotkiel często pojawia się w mediach jako ekspertka w dziedzinie psychologii, prof. Jerzy Bralczyk zawsze komentuje tematy związane z językoznawstwem, a dr Paweł Grzesiowski udziela ostatnio wielu wywiadów w kontekście epidemii koronawirusa.

Czytaj więcej

Jak PR może wesprzeć employer branding?

Czytaj więcej

Najczęstsze błędy językowe Polaków

Dziennie w sieci popełniamy aż 14 188 błędów językowych. Jakie są najczęstsze i co zrobić, żeby było ich jak najmniej?

Czytaj więcej

Multitasking w pracy PR-owca

Multitasking w pracy PR-owca musi iść w parze z dobrą organizacją czasu - tylko wówczas wielozadaniowość oznacza efektywność.

Czytaj więcej

7 zasad dobrego follow-up’u

Jeśli po wysyłce informacji prasowej, propozycji wywiadu czy zaproszeń na konferencję prasową odpowiedzi od dziennikarzy jest niewiele albo nie ma ich wcale, PR-owcy sięgają po stare, sprawdzone narzędzie: „follow-up”.

Czytaj więcej