fbpx

Ta strona korzysta z plików cookie, możesz przeczytać więcej w naszej Polityce Prywatności. Prosiy również o zapoznianie się z naszą Klauzulą Informacyjną.

PR Calling

Joanna Warszawska dołącza do naszego zespołu

Z końcem marca br. do naszego zespołu dołączyła Joanna Warszawska. Jako PR & Communication Consultant, Joanna będzie odpowiedzialna za prowadzenie projektów dla marek z sektora #martech. Do jej obowiązków będzie należało także przygotowanie oraz realizacja strategii content marketingowej dla agencji.

Joanna Warszawska to specjalistka w komunikacji marek marketingowych, technologicznych i lifestyle’owych. Doświadczenie zdobywała w agencjach Cheil Germany GmbH i They.pl, a także w brytyjskiej marce turystycznej. Pracowała dla takich klientów, jak m.in.: AccorHotels, Benzina, Dekoria.pl, Samsung, Verva.

Kompetencje Joanny znakomicie pasują do naszego zespołu. Jestem przekonana, że pracując z Klientami martechowymi w PR Calling, Joanna wykorzysta doświadczenie zdobyte w agencjach digitalowych, a podejmując się nowych wyzwań, będzie miała szansę na pozyskanie nowych kompetencji i dalszy rozwój. Miło mi powitać Joannę w strukturach PR Calling.

Katarzyna Dworzyńska, Head of Business, PR Calling

Do zadań Joanny będzie należało bieżące prowadzenie projektów dla marek z sektora #martech, obejmujące m.in. przygotowanie i realizację strategii PR i content marketingowej, działania media relations, współpracę z influencerami czy aktywności w social media. Joanna będzie także odpowiedzialna za rozwijanie relacji z siecią PR Network do której PR Calling należy od września 2018 roku.

Joanna zastąpi na tym stanowisku Martę Jabłońską, która z końcem roku rozstała się z agencją, oraz przejmie obowiązki content marketingowe od Marty Giery – Senior PR & Communication Consultant, której zostały powierzone inne zadania.

Witamy Cię Asiu na naszym prcallingowym pokładzie!

Joanna Warszawska PR Calling
Joanna Warszawska, PR & Communication Consultant
Tagi

Powiązane artykuły

5 powodów, przez które media nie publikują informacji prasowych

Czytaj więcej

3 grzechy główne employer brandingu w IT

Tajemnicą poliszynela jest fakt, że w świecie zdominowanym przez nowe technologie programiści stali się dobrem deficytowym – na rynku pracy już teraz jest więcej ofert niż dostępnych fachowców, a zapotrzebowanie na usługi IT stale rośnie.

Czytaj więcej

3 powody dla których blockchain potrzebuje PR-u

Blockchain jest terminem, z którym coraz częściej spotykają się nie tylko zapaleńcy nowych technologii – znajdujemy się w przełomowym momencie, gdy zaczyna on trafiać do mainstreamu. Ważną rolę w tej nowej fali, nazywanej nowym Internetem, odegra PR. Oto trzy powody, dla których blockchain tak bardzo go potrzebuje.

Czytaj więcej