fbpx

Ta strona korzysta z plików cookie, możesz przeczytać więcej w naszej Polityce Prywatności. Prosiy również o zapoznianie się z naszą Klauzulą Informacyjną.

PR Calling

Marta Święcicka awansuje w strukturach PR Calling

Marta Święcicka awansowała w PR Calling na stanowisko Senior PR & Communication Consultant. W nowej roli, tak jak dotychczas, będzie odpowiedzialna za kompleksową obsługę PR i realizację działań w mediach społecznościowych dla domu mediowego Mindshare Polska. Zajmie się również odświeżeniem i egzekucją strategii content marketingowej agencji PR Calling.

Od pierwszych dni pracy Marta wykazuje się ponadprzeciętnym zaangażowaniem oraz doskonałą znajomością rynku i specyfiki komunikacji marek marketingowych. Awans w strukturach agencji jest docenieniem jej kompetencji, postawy „can-do-attitude” oraz wysokiego poziomu jakości obsługi klientów. Dotychczasowe doświadczenie zawodowe Marty świetnie sprawdzi się również w projektach wspierających wizerunek oraz rozwój PR Calling.

Marta Tyszer, PR & Communication Manager, PR Calling

Marta Święcicka z branżą PR jest związana od 2012 roku. Do PR Calling dołączyła w maju 2020 roku. Poprzednio pracowała w KERRIS Group, gdzie jako Communication Manager odpowiadała za PR zewnętrzny agencji. Wcześniej zajmowała się komunikacją zewnętrzną i wewnętrzną agencji, takich jak: Focus Media Group, Imagine Nation oraz Walk. Doświadczenie zawodowe zdobywała również w TBWA PR i Synertime, realizując działania z obszaru PR-u korporacyjnego i produktowego.

Tagi

Powiązane artykuły

5 korzyści prowadzenia profilu LinkedIn

Stale rosnąca liczba profili na „biznesowej wersji Facebooka”, powoduje, że ten portal społecznościowy ma gigantyczne znaczenie.

Czytaj więcej

5 błędów najczęściej popełnianych podczas budowania marki osobistej

Czytaj więcej

3 najważniejsze zasady budowania personal brandingu

Czytaj więcej

Agencja PR – jak znaleźć taką, która najlepiej wypromuje Twój biznes?

Czytaj więcej