fbpx

Ta strona korzysta z plików cookie, możesz przeczytać więcej w naszej Polityce Prywatności. Prosiy również o zapoznianie się z naszą Klauzulą Informacyjną.

Zespół

Marta Święcicka i Maciej Piotrowski w PR Calling

W maju do zespołu PR Calling dołączyło dwoje specjalistów: Marta Święcicka oraz Maciej Piotrowski, zajmując odpowiednio stanowiska PR & Communication Consultant oraz Senior PR & Communication Consultant.

W PR Calling Święcicka będzie odpowiedzialna za realizację działań public relations dla domu mediowego Mindshare Polska oraz Brand New Galaxy (BNG), niezależnej platformy integrującej tzw. „smart business solutions” w obszarze marketingu i technologii. Zajmie się również wsparciem działań komunikacyjnych PR Calling.

Marta Święcicka z branżą PR jest związana od 2012 roku. Ostatnio na stanowisku Communication Manager odpowiadała za komunikację zewnętrzną KERRIS Group oraz agencji San Markos, z którą grupa nawiązała strategiczne partnerstwo. Wcześniej zajmowała się komunikacją zewnętrzną i wewnętrzną Focus Media Group i Imagine Nation, a także grupy marketingowej Walk. Doświadczenie zawodowe zdobywała również w TBWA PR i Synertime, realizując projekty m.in. z obszaru PR-u korporacyjnego i produktowego.

Maciej Piotrowski natomiast będzie odpowiadał za kompleksową realizację projektów technologicznych prowadzonych w PR Calling, w tym m.in. za współpracę z Billennium czy S-Labs. Dodatkowo będzie wspierał agencję w działaniach new business.

Maciej Piotrowski zajmuje się public relations od 2010 roku. W swojej dotychczasowej karierze pracował m.in. w agencjach Lighthouse, Hill+Knowlton Strategies, Digital Open Group czy FleishmanHillard. Specjalizuje się we współpracy z firmami z sektora nowych technologii, zarówno konsumenckich, jak i B2B oraz gamingowych. Realizował działania dla takich firm jak: Logitech, Tidal, Huawei, HP czy Activision.

Cieszę się, że do naszego zespołu dołączają tak świetni specjaliści. Zarówno Marta, jak i Maciej mają bogate doświadczenie i unikalny know – how, które będą mogli wykorzystać i rozwijać w prowadzonych przez siebie projektach. Dwoje nowych ekspertów to także kontynuacja realizacji strategii PR Calling, która zakłada budowanie struktury organizacyjnej agencji wokół wyjątkowych kompetencji i wspólnych wartości. Marto, Maćku – powodzenia!

Katarzyna Dworzyńska, Head of Business

Tagi

Powiązane artykuły

Język inkluzywny w komunikacji – jak go stosować

Czytaj więcej

PR w branży finansowej

Czy prowadzenie PRu dla firmy z branży finansowej jest trudniejsze niż dla innych?

Czytaj więcej

PR-owe ABC dla firm technologicznych

Jak prowadzić działania PR-owe dla firm z branży IT, żeby w pełni wykorzystać potencjał komunikacyjny?

Czytaj więcej

Jak działa agencja PR?

Czytaj więcej

Jak wysłać informację prasową?

Wskazówki i porady, jak dobrze wysłać informację prasową.

Czytaj więcej

Jak pozycjonować ekspertów firmy?

Maria Rotkiel często pojawia się w mediach jako ekspertka w dziedzinie psychologii, prof. Jerzy Bralczyk zawsze komentuje tematy związane z językoznawstwem, a dr Paweł Grzesiowski udziela ostatnio wielu wywiadów w kontekście epidemii koronawirusa.

Czytaj więcej

Jak PR może wesprzeć employer branding?

Czytaj więcej

Najczęstsze błędy językowe Polaków

Dziennie w sieci popełniamy aż 14 188 błędów językowych. Jakie są najczęstsze i co zrobić, żeby było ich jak najmniej?

Czytaj więcej

Multitasking w pracy PR-owca

Multitasking w pracy PR-owca musi iść w parze z dobrą organizacją czasu - tylko wówczas wielozadaniowość oznacza efektywność.

Czytaj więcej

7 zasad dobrego follow-up’u

Jeśli po wysyłce informacji prasowej, propozycji wywiadu czy zaproszeń na konferencję prasową odpowiedzi od dziennikarzy jest niewiele albo nie ma ich wcale, PR-owcy sięgają po stare, sprawdzone narzędzie: „follow-up”.

Czytaj więcej