fbpx

Ta strona korzysta z plików cookie, możesz przeczytać więcej w naszej Polityce Prywatności. Prosiy również o zapoznianie się z naszą Klauzulą Informacyjną.

PR Calling

Marta Święcicka i Maciej Piotrowski w PR Calling

W maju do zespołu PR Calling dołączyło dwoje specjalistów: Marta Święcicka oraz Maciej Piotrowski, zajmując odpowiednio stanowiska PR & Communication Consultant oraz Senior PR & Communication Consultant.

W PR Calling Święcicka będzie odpowiedzialna za realizację działań public relations dla domu mediowego Mindshare Polska oraz Brand New Galaxy (BNG), niezależnej platformy integrującej tzw. „smart business solutions” w obszarze marketingu i technologii. Zajmie się również wsparciem działań komunikacyjnych PR Calling.

Marta Święcicka z branżą PR jest związana od 2012 roku. Ostatnio na stanowisku Communication Manager odpowiadała za komunikację zewnętrzną KERRIS Group oraz agencji San Markos, z którą grupa nawiązała strategiczne partnerstwo. Wcześniej zajmowała się komunikacją zewnętrzną i wewnętrzną Focus Media Group i Imagine Nation, a także grupy marketingowej Walk. Doświadczenie zawodowe zdobywała również w TBWA PR i Synertime, realizując projekty m.in. z obszaru PR-u korporacyjnego i produktowego.

Maciej Piotrowski natomiast będzie odpowiadał za kompleksową realizację projektów technologicznych prowadzonych w PR Calling, w tym m.in. za współpracę z Billennium czy S-Labs. Dodatkowo będzie wspierał agencję w działaniach new business.

Maciej Piotrowski zajmuje się public relations od 2010 roku. W swojej dotychczasowej karierze pracował m.in. w agencjach Lighthouse, Hill+Knowlton Strategies, Digital Open Group czy FleishmanHillard. Specjalizuje się we współpracy z firmami z sektora nowych technologii, zarówno konsumenckich, jak i B2B oraz gamingowych. Realizował działania dla takich firm jak: Logitech, Tidal, Huawei, HP czy Activision.

Cieszę się, że do naszego zespołu dołączają tak świetni specjaliści. Zarówno Marta, jak i Maciej mają bogate doświadczenie i unikalny know – how, które będą mogli wykorzystać i rozwijać w prowadzonych przez siebie projektach. Dwoje nowych ekspertów to także kontynuacja realizacji strategii PR Calling, która zakłada budowanie struktury organizacyjnej agencji wokół wyjątkowych kompetencji i wspólnych wartości. Marto, Maćku – powodzenia!

Katarzyna Dworzyńska, Head of Business

Tagi

Powiązane artykuły

Jak prowadzić SEO PR?

Jeśli prowadzisz własną stronę internetową, zapewne słyszałeś o SEO. Jednak czy wiesz, czym jest SEO PR? Na czym polega SEO PR?    

Czytaj więcej

Podcast jako element strategii PR

Podcast jako element skutecznej strategii PR? Sprawdź, w jaki sposób wykorzystać podcast, jako narzędzie komunikacji.

Czytaj więcej

Po pierwsze: skuteczność!

Jednym z elementów oceny pracy PR-owca jest skuteczność jego działań. Ta skuteczność w dużej mierze zależy od wypracowanych relacji z mediami.

Czytaj więcej

PR w dobie COVID-19

Sporo PR-owców zastanawia się teraz – czy w obliczu powagi wydarzeń i wpływu koronawirusa na polską i globalną gospodarkę – można komunikować inne tematy? Wręcz – czy wypada proponować dziennikarzom tematy zastępcze, niezwiązane z COVID-19 – wiedząc jaki strach i niepewność wzbudza w społeczeństwie obecna kryzysowa sytuacja?

Czytaj więcej

5 powodów, dlaczego warto wziąć udział w konferencji I ❤ Marketing

Czy warto wybrać się na konferencję I love marketing? Odpowiadamy na to arcytrudne pytanie!

Czytaj więcej

W jaki sposób PR może wspierać content marketing? 5 najważniejszych sposobów

Czy PR może wspierać content marketing? Poznaj 5 sposób, dzięki którym skutecznie połączysz te dwie dyscypliny i uzyskasz efekt synergii.

Czytaj więcej

Jak napisać informację prasową i uzyskać maksimum publikacji? Kompendium wiedzy + BONUS

Jak napisać informację prasową? Przygotowaliśmy dla Ciebie obszerny artykuł nt. materiałów prasowych. A na koniec - BONUS!

Czytaj więcej

Pitch letter czy informacja prasowa? Co i kiedy wybrać?

Pitch letter czy informacja prasowa? Sprawdź, którą formę komunikacji z mediami wybrać, aby uzyskać maksimum efektów.

Czytaj więcej

Czym jest Discovery Month?

Jak wygląda pierwszy miesiąc współpracy z PR Calling? Czym jest Discovery Month? Jakie działania przeprowadzi dla Ciebie agencja PR?

Czytaj więcej

Czym różni się PR w start-upie i korporacji?

W naszej branży sami od siebie wymagamy działania z dala od utartych schematów, a naszym celem jest wykreowanie wizerunku. Wizerunku, który będzie nowy i świeży.

Czytaj więcej