fbpx

Ta strona korzysta z plików cookie, możesz przeczytać więcej w naszej Polityce Prywatności. Prosiy również o zapoznianie się z naszą Klauzulą Informacyjną.

PR Calling

PR Calling rozpoczyna współpracę z Listonic

Rozpoczynamy współpracę z najpopularniejszą aplikacją zakupową w Polsce – Listonic.

 

W ramach podpisanej umowy będziemy odpowiadać za promocję materiałów content marketingowych Listonic i działania z zakresu media relations.

Listonic to jedna z pierwszych aplikacji mobilnych, która w Polsce odniosła ogromny sukces – z list zakupoych dostępnych w Listonic korzystają miliony Polaków! Cieszę się, że będziemy mieć okazję współpracować – komentuje Katarzyna Dworzyńska, Head of Business.

Nasze działania obejmą m.in. promocję corocznego rankingu sieci handlowych, bazującego na danych z list zakupów, który jest obecnie dostępny na stronie TylkoFMCG.pl. Nasza agencja będzie odpowiadać za przygotowanie materiałów prasowych i komentarzy eksperckich w formie tzw. newsflashy.

Współpraca została nawiązana w wyniku researchu po stronie klienta (to był dobry research! 😉 ) i ma charakter projektowy. Po stronie PR Calling za obsługę będzie odpowiadała Agata Puchała, PR & Communication Consultant oraz Marta Tyszer, PR & Communication Manager.

Witamy w gronie naszych Klientów!

Tagi

Powiązane artykuły

Jak prowadzić SEO PR?

Jeśli prowadzisz własną stronę internetową, zapewne słyszałeś o SEO. Jednak czy wiesz, czym jest SEO PR? Na czym polega SEO PR?    

Czytaj więcej

Podcast jako element strategii PR

Podcast jako element skutecznej strategii PR? Sprawdź, w jaki sposób wykorzystać podcast, jako narzędzie komunikacji.

Czytaj więcej

Po pierwsze: skuteczność!

Jednym z elementów oceny pracy PR-owca jest skuteczność jego działań. Ta skuteczność w dużej mierze zależy od wypracowanych relacji z mediami.

Czytaj więcej

PR w dobie COVID-19

Sporo PR-owców zastanawia się teraz – czy w obliczu powagi wydarzeń i wpływu koronawirusa na polską i globalną gospodarkę – można komunikować inne tematy? Wręcz – czy wypada proponować dziennikarzom tematy zastępcze, niezwiązane z COVID-19 – wiedząc jaki strach i niepewność wzbudza w społeczeństwie obecna kryzysowa sytuacja?

Czytaj więcej

5 powodów, dlaczego warto wziąć udział w konferencji I ❤ Marketing

Czy warto wybrać się na konferencję I love marketing? Odpowiadamy na to arcytrudne pytanie!

Czytaj więcej

W jaki sposób PR może wspierać content marketing? 5 najważniejszych sposobów

Czy PR może wspierać content marketing? Poznaj 5 sposób, dzięki którym skutecznie połączysz te dwie dyscypliny i uzyskasz efekt synergii.

Czytaj więcej

Jak napisać informację prasową i uzyskać maksimum publikacji? Kompendium wiedzy + BONUS

Jak napisać informację prasową? Przygotowaliśmy dla Ciebie obszerny artykuł nt. materiałów prasowych. A na koniec - BONUS!

Czytaj więcej

Pitch letter czy informacja prasowa? Co i kiedy wybrać?

Pitch letter czy informacja prasowa? Sprawdź, którą formę komunikacji z mediami wybrać, aby uzyskać maksimum efektów.

Czytaj więcej

Czym jest Discovery Month?

Jak wygląda pierwszy miesiąc współpracy z PR Calling? Czym jest Discovery Month? Jakie działania przeprowadzi dla Ciebie agencja PR?

Czytaj więcej

Czym różni się PR w start-upie i korporacji?

W naszej branży sami od siebie wymagamy działania z dala od utartych schematów, a naszym celem jest wykreowanie wizerunku. Wizerunku, który będzie nowy i świeży.

Czytaj więcej