fbpx

Ta strona korzysta z plików cookie, możesz przeczytać więcej w naszej Polityce Prywatności. Prosiy również o zapoznianie się z naszą Klauzulą Informacyjną.

Nowy Klient

PR Calling wypromuje Blulog

Do grona klientów PR Calling dołączył Blulog, polsko-francuska firma dostarczająca nowoczesne rozwiązania IoT do monitoringu łańcucha dostaw oraz magazynów. W ramach współpracy agencja odpowiada za kompleksową komunikację zewnętrzną marki w Polsce, w tym m.in. za stworzenie i egzekucję strategii komunikacji, działania media relations, PR produktowy i korporacyjny, pozycjonowanie ekspertów oraz bieżący konsulting w zakresie public relations.

Blulog to firma technologiczna, która powstała w wyniku 15-letnich prac badawczo-rozwojowych nad technologią M2M (ang. machine to machine). Oferuje precyzyjne i optymalne kosztowo rozwiązania, służące do monitorowania w czasie rzeczywistym takich parametrów, jak m.in. temperatura, naświetlenie czy wilgotność. Możliwość pełnej analityki wskaźników podczas przechowywania i transportu towarów sprawia, że z rozwiązań Blulog chętnie korzystają przedsiębiorstwa z sektora przemysłowego, logistycznego, chłodniczego, spożywczego, retail i farmaceutycznego.

Do zadań agencji należy kompleksowa komunikacja zewnętrzna marki w Polsce i prowadzenie biura prasowego. Za bezpośrednią obsługę klienta po stronie PR Calling odpowiada Aleksander Zaruski, Senior PR & Communications Consultant z zespołu Fin & Tech Practice. Zaruski specjalizuje się w prowadzeniu działań komunikacyjnych dla organizacji, które tworzą oraz dostarczają technologie, a także usługi IT dla firm działających w obszarze B2B. Wieloletnie doświadczenie zdobywał pracując m.in. dla Billennium, braf.tech, SoDA, Talent Place, HP, Adobe, Brother, Panasonic czy 1&1.

Współpraca została nawiązana w wyniku zapytania ofertowego.

Kwestie dotyczące optymalizacji procesów biznesowych i łańcucha dostaw były istotne od wielu lat, przybierając na sile szczególnie w ostatnim czasie. Wpływ czynników, takich jak konflikt zbrojny w Europie Wschodniej czy postępująca inflacja sprawia, że firmy coraz częściej szukają oszczędności. W PR Calling specjalizujemy się w komunikacji firm z branży technologicznej z sektora B2B. Dziękujemy Blulog za zaufanie. Liczymy na długofalową i owocną współpracę.

Marta Tyszer, partner zarządzająca w PR Calling.

Tagi

Powiązane artykuły

Język inkluzywny w komunikacji – jak go stosować

Czytaj więcej

PR w branży finansowej

Czy prowadzenie PRu dla firmy z branży finansowej jest trudniejsze niż dla innych?

Czytaj więcej

PR-owe ABC dla firm technologicznych

Jak prowadzić działania PR-owe dla firm z branży IT, żeby w pełni wykorzystać potencjał komunikacyjny?

Czytaj więcej

Jak działa agencja PR?

Czytaj więcej

Jak wysłać informację prasową?

Wskazówki i porady, jak dobrze wysłać informację prasową.

Czytaj więcej

Jak pozycjonować ekspertów firmy?

Maria Rotkiel często pojawia się w mediach jako ekspertka w dziedzinie psychologii, prof. Jerzy Bralczyk zawsze komentuje tematy związane z językoznawstwem, a dr Paweł Grzesiowski udziela ostatnio wielu wywiadów w kontekście epidemii koronawirusa.

Czytaj więcej

Jak PR może wesprzeć employer branding?

Czytaj więcej

Najczęstsze błędy językowe Polaków

Dziennie w sieci popełniamy aż 14 188 błędów językowych. Jakie są najczęstsze i co zrobić, żeby było ich jak najmniej?

Czytaj więcej

Multitasking w pracy PR-owca

Multitasking w pracy PR-owca musi iść w parze z dobrą organizacją czasu - tylko wówczas wielozadaniowość oznacza efektywność.

Czytaj więcej

7 zasad dobrego follow-up’u

Jeśli po wysyłce informacji prasowej, propozycji wywiadu czy zaproszeń na konferencję prasową odpowiedzi od dziennikarzy jest niewiele albo nie ma ich wcale, PR-owcy sięgają po stare, sprawdzone narzędzie: „follow-up”.

Czytaj więcej