fbpx

Ta strona korzysta z plików cookie, możesz przeczytać więcej w naszej Polityce Prywatności. Prosiy również o zapoznianie się z naszą Klauzulą Informacyjną.

Nowy Klient

PR Calling ze stałą obsługą Listonic

Wraz z początkiem września br. do grona stałych klientów PR Calling dołączył Listonic – najpopularniejsza aplikacja zakupowa w Polsce. Po udanej współpracy projektowej, agencja PR Calling odpowiada za działania komunikacyjne Listonic w ramach obsługi stałej.

Listonic to jeden z najbardziej rozpoznawalnych polskich biznesów IT związanych z aplikacjami mobilnymi. Flagowy produkt firmy – lista zakupów na telefony komórkowe Listonic, został przetłumaczony na ponad 40 języków i jest używany przez miliony osób na całym świecie.

Agencja odpowiada za relacje z dziennikarzami, content marketing, pozycjonowanie eksperckie przedstawicieli Listonic w kluczowych mediach oraz bieżący consulting w zakresie szeroko rozumianej komunikacji.

Współpracowaliśmy z Listonic przy okazji komunikacji raportów „Sieci handlowe 2019” i „Trendy konsumenckie 2020”. W trakcie 3 miesięcy trwania projektu uzyskaliśmy wyniki, dzięki którym Listonic zdecydował oddać w nasze ręce znacznie większy obszar do komunikacji. Powrót klienta zadowolonego z obsługi cieszy podwójnie.

Katarzyna Dworzyńska, Head of Business

Po stronie PR Calling za obsługę klienta odpowiada zespół zarządzany przez Martę Tyszer, PR & Communication Manager.

Tagi

Powiązane artykuły

W jaki sposób PR może wspierać content marketing? 5 najważniejszych sposobów

Czy PR może wspierać content marketing? Poznaj 5 sposób, dzięki którym skutecznie połączysz te dwie dyscypliny i uzyskasz efekt synergii.

Czytaj więcej

Czym różni się PR w start-upie i korporacji?

W naszej branży sami od siebie wymagamy działania z dala od utartych schematów, a naszym celem jest wykreowanie wizerunku. Wizerunku, który będzie nowy i świeży.

Czytaj więcej

5 korzyści prowadzenia profilu LinkedIn

Stale rosnąca liczba profili na „biznesowej wersji Facebooka”, powoduje, że ten portal społecznościowy ma gigantyczne znaczenie.

Czytaj więcej

Jak napisać informację prasową dla branży IT?

Jak napisać informację prasową dla firmy działającej w branży IT? Trzeba zadbać o kilka kluczowych elementów. Poniżej opisaliśmy najważniejsze z nich.

Czytaj więcej