fbpx

Ta strona korzysta z plików cookie, możesz przeczytać więcej w naszej Polityce Prywatności. Prosiy również o zapoznianie się z naszą Klauzulą Informacyjną.

Nowy Klient

SmartLunch w gronie klientów PR Calling

SmartLunch, lider rynku Food B2B Delivery, dołączył do grona klientów PR Calling. W ramach współpracy agencja odpowiada za kompleksową komunikację zewnętrzną firmy w Polsce, w tym za działania media relations, PR produktowy i korporacyjny, pozycjonowanie eksperckie przedstawicieli SmartLunch oraz bieżący konsulting.

SmartLunch, twórca platformy i aplikacji służącej do zamawiania posiłków w pracy z dofinansowaniem pracodawcy, od 2014 r. pomaga przedsiębiorcom kompleksowo organizować wyżywienie dla zatrudnionych. Dzięki wykorzystaniu najnowszych technologii, pracownicy łączeni są z lokalnymi restauratorami, dzięki czemu w szybki i wygodny sposób mogą zamówić śniadanie, obiad czy kolację z dostawą do miejsca pracy. Obecnie ze SmartLunch korzysta już ponad 70 tys. użytkowników z ponad 460 firm na terenie całej Polski.

SmartLunch od kilku lat pomaga firmom skutecznie organizować posiłki w miejscu pracy, podkreślając ich rolę w budowaniu marki atrakcyjnego pracodawcy oraz pozytywnego doświadczenia pracownika. Dzięki zastosowaniu możliwości, jakie dają nowoczesne technologie i AI, firma sprzyja wprowadzaniu i podtrzymywaniu zdrowych nawyków żywieniowych tysięcy Polaków, także poza domem. Mam dużą satysfakcję, że dzięki realizowanym działaniom komunikacyjnym pomagamy zmieniać kulturę jedzenia w miejscu pracy.

Katarzyna Dworzyńska, Head of Business w PR Calling

Dofinansowanie wyżywienia w miejscu pracy powinno być podstawowym benefitem pozapłacowym w każdej firmie, a zadbanie o wdrożenie narzędzi, które w prosty sposób pomogą zorganizować posiłki dla pracowników ma realny wpływ na funkcjonowanie organizacji. Ze SmartLunch korzysta już ponad 460 firm i fabryk na terenie całego kraju, a liczba dostarczonych przez nas posiłków przekroczyła już 13 mln.

Mateusz Tałpasz, CEO w SmartLunch

Tagi

Powiązane artykuły

Język inkluzywny w komunikacji – jak go stosować

Czytaj więcej

PR w branży finansowej

Czy prowadzenie PRu dla firmy z branży finansowej jest trudniejsze niż dla innych?

Czytaj więcej

PR-owe ABC dla firm technologicznych

Jak prowadzić działania PR-owe dla firm z branży IT, żeby w pełni wykorzystać potencjał komunikacyjny?

Czytaj więcej

Jak działa agencja PR?

Czytaj więcej

Jak wysłać informację prasową?

Wskazówki i porady, jak dobrze wysłać informację prasową.

Czytaj więcej

Jak pozycjonować ekspertów firmy?

Maria Rotkiel często pojawia się w mediach jako ekspertka w dziedzinie psychologii, prof. Jerzy Bralczyk zawsze komentuje tematy związane z językoznawstwem, a dr Paweł Grzesiowski udziela ostatnio wielu wywiadów w kontekście epidemii koronawirusa.

Czytaj więcej

Jak PR może wesprzeć employer branding?

Czytaj więcej

Najczęstsze błędy językowe Polaków

Dziennie w sieci popełniamy aż 14 188 błędów językowych. Jakie są najczęstsze i co zrobić, żeby było ich jak najmniej?

Czytaj więcej

Multitasking w pracy PR-owca

Multitasking w pracy PR-owca musi iść w parze z dobrą organizacją czasu - tylko wówczas wielozadaniowość oznacza efektywność.

Czytaj więcej

7 zasad dobrego follow-up’u

Jeśli po wysyłce informacji prasowej, propozycji wywiadu czy zaproszeń na konferencję prasową odpowiedzi od dziennikarzy jest niewiele albo nie ma ich wcale, PR-owcy sięgają po stare, sprawdzone narzędzie: „follow-up”.

Czytaj więcej