fbpx

Ta strona korzysta z plików cookie, możesz przeczytać więcej w naszej Polityce Prywatności. Prosiy również o zapoznianie się z naszą Klauzulą Informacyjną.

iTaxi

iTaxi instaluje przesłony w swoich autach

iTaxi, w związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa w Polsce, rozpoczęło proces zabezpieczenia kierowców i ich pasażerów poprzez wdrożenie nowych procedur oraz instalacji przesłon w taksówkach. Dla mediów przygotowaliśmy komunikat prasowy, w którym poinformowaliśmy o podjętych działaniach.

Publikacje na temat podjęty działań ukazały się w ponad 50 kluczowych mediach, które zainteresowały się aktywnościami spółki. Napisali o nich dziennikarze z m.in.:

 • Puls Biznesu
 • Wprost
 • Rzeczpospolita
 • Business Insider
 • Auto Świat
 • Super Express
 • WirtualneMedia
 • AntyApps

Temat zabezpieczeń w iTaxi ukazał się również w programie UWAGA! Koronawirus, reportażu przygotowanym przez Onet.pl „Koronawirus: Warszawa. Jak stolica radzi sobie w czasach pandemii?” oraz TVP3 Kronice Krakowskiej.

Źródło: uwaga.tvn.pl

 

Źródło: Onet.pl

 

Źródło: krakow.tvp.pl

 

Poniżej zamieszczamy materiał prasowy iTaxi:

W obliczu rozprzestrzeniania się koronawirusa dużym wyzwaniem staje się podróżowanie. Polacy rezygnują z komunikacji miejskiej na rzecz własnego samochodu, decydują się na pracę z domu, a zakupy robią przez internet. Jednak nie wszystkie sprawy można „załatwić” zdalnie bez przemieszczania się. W takich sytuacjach warto skorzystać z taksówek iTaxi.

Wprowadzamy działania profilaktyczne i ochronne dla Kierowców i Pasażerów. Jesteśmy w trakcie produkcji przesłon zabezpieczających Kierowców i Pasażerów do pojazdów współpracujących z nami Kierowców. Oczekujemy też na hurtową dostawę do naszych głównych ośrodków dystrybucji płynów do dezynfekcji rąk i powierzchni pojazdów, dla wszystkich zainteresowanych tym Kierowców. Rekomendujemy i ułatwiamy zakupy rękawiczek ochronnych i masek dla naszych pracowników obsługi lotniska i Kierowców. Czekamy też na dostawę urządzeń ozonujących i na początku tygodnia będziemy je udostępniać Kierowcom. Robimy wszystko, żeby zapewnić naszym Pasażerom najlepszy sposób przemieszczania sięmówi Andrzej Padziński, członek Zarządu iTaxi, dyrektor ds. floty w iTaxi.

Do przenoszenia wirusa u ludzi dochodzi drogą kropelkową. Wystarczy, że zakażona osoba kaszle lub kicha. Wirus może również dostać się do organizmu, jeśli człowiek dotknie zakażonego przedmiotu lub powierzchni, a następnie dotknie się w okolicach twarzy. Dlatego tak istotne jest by bez względu na wprowadzone środki zabezpieczające, dbać o odpowiednią higienę.

Wszystkim naszym Klientom i współpracownikom przypominamy, aby:

 • unikać kontaktu fizycznego (uścisk dłoni)
 • regularnie myć ręce mydłem lub dezynfekować dłonie żelami antybakteryjnymi, lub na bazie alkoholu 60%
 • przecierać klamki drzwi oraz powierzchnie kontaktowe w aucie środkiem dezynfekującym lub innym na bazie alkoholu min. 60%
 • unikać dotykania dłońmi twarzy, ust, oczu, nosa
 • unikać dotykania dłońmi klamek i drzwi w miejscach publicznych
 • używać łokcia lub nadgarstka do włączników świateł i kontaktów, w trakcie korzystania z nich w miejscach publicznych
 • stosować chusteczki antybakteryjne
 • przy kaszlu/kichaniu używać chusteczek lub zgięcia łokcia

Zapraszamy także do obejrzenia filmu, w którym znajduje się więcej informacji o zabezpieczeniach:

Zachęcamy również do odwiedzenia bloga iTaxi i zapoznanie się z wpisem: Zapewniamy bezpieczny transport.

Tagi

Powiązane artykuły

Jak prowadzić SEO PR?

Jeśli prowadzisz własną stronę internetową, zapewne słyszałeś o SEO. Jednak czy wiesz, czym jest SEO PR? Na czym polega SEO PR?    

Czytaj więcej

Podcast jako element strategii PR

Podcast jako element skutecznej strategii PR? Sprawdź, w jaki sposób wykorzystać podcast, jako narzędzie komunikacji.

Czytaj więcej

Po pierwsze: skuteczność!

Jednym z elementów oceny pracy PR-owca jest skuteczność jego działań. Ta skuteczność w dużej mierze zależy od wypracowanych relacji z mediami.

Czytaj więcej

PR w dobie COVID-19

Sporo PR-owców zastanawia się teraz – czy w obliczu powagi wydarzeń i wpływu koronawirusa na polską i globalną gospodarkę – można komunikować inne tematy? Wręcz – czy wypada proponować dziennikarzom tematy zastępcze, niezwiązane z COVID-19 – wiedząc jaki strach i niepewność wzbudza w społeczeństwie obecna kryzysowa sytuacja?

Czytaj więcej

5 powodów, dlaczego warto wziąć udział w konferencji I ❤ Marketing

Czy warto wybrać się na konferencję I love marketing? Odpowiadamy na to arcytrudne pytanie!

Czytaj więcej

W jaki sposób PR może wspierać content marketing? 5 najważniejszych sposobów

Czy PR może wspierać content marketing? Poznaj 5 sposób, dzięki którym skutecznie połączysz te dwie dyscypliny i uzyskasz efekt synergii.

Czytaj więcej

Jak napisać informację prasową i uzyskać maksimum publikacji? Kompendium wiedzy + BONUS

Jak napisać informację prasową? Przygotowaliśmy dla Ciebie obszerny artykuł nt. materiałów prasowych. A na koniec - BONUS!

Czytaj więcej

Pitch letter czy informacja prasowa? Co i kiedy wybrać?

Pitch letter czy informacja prasowa? Sprawdź, którą formę komunikacji z mediami wybrać, aby uzyskać maksimum efektów.

Czytaj więcej

Czym jest Discovery Month?

Jak wygląda pierwszy miesiąc współpracy z PR Calling? Czym jest Discovery Month? Jakie działania przeprowadzi dla Ciebie agencja PR?

Czytaj więcej

Czym różni się PR w start-upie i korporacji?

W naszej branży sami od siebie wymagamy działania z dala od utartych schematów, a naszym celem jest wykreowanie wizerunku. Wizerunku, który będzie nowy i świeży.

Czytaj więcej