fbpx

Ta strona korzysta z plików cookie, możesz przeczytać więcej w naszej Polityce Prywatności. Prosiy również o zapoznianie się z naszą Klauzulą Informacyjną.

iTaxi

iTaxi instaluje przesłony w swoich autach

iTaxi, w związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa w Polsce, rozpoczęło proces zabezpieczenia kierowców i ich pasażerów poprzez wdrożenie nowych procedur oraz instalacji przesłon w taksówkach. Dla mediów przygotowaliśmy komunikat prasowy, w którym poinformowaliśmy o podjętych działaniach.

Publikacje na temat podjęty działań ukazały się w ponad 50 kluczowych mediach, które zainteresowały się aktywnościami spółki. Napisali o nich dziennikarze z m.in.:

 • Puls Biznesu
 • Wprost
 • Rzeczpospolita
 • Business Insider
 • Auto Świat
 • Super Express
 • WirtualneMedia
 • AntyApps

Temat zabezpieczeń w iTaxi ukazał się również w programie UWAGA! Koronawirus, reportażu przygotowanym przez Onet.pl „Koronawirus: Warszawa. Jak stolica radzi sobie w czasach pandemii?” oraz TVP3Kronice Krakowskiej.

Źródło: uwaga.tvn.pl

 

Źródło: Onet.pl

 

Źródło: krakow.tvp.pl

 

Poniżej zamieszczamy materiał prasowy iTaxi:

W obliczu rozprzestrzeniania się koronawirusa dużym wyzwaniem staje się podróżowanie. Polacy rezygnują z komunikacji miejskiej na rzecz własnego samochodu, decydują się na pracę z domu, a zakupy robią przez internet. Jednak nie wszystkie sprawy można „załatwić” zdalnie bez przemieszczania się. W takich sytuacjach warto skorzystać z taksówek iTaxi.

Wprowadzamy działania profilaktyczne i ochronne dla Kierowców i Pasażerów. Jesteśmy w trakcie produkcji przesłon zabezpieczających Kierowców i Pasażerów do pojazdów współpracujących z nami Kierowców. Oczekujemy też na hurtową dostawę do naszych głównych ośrodków dystrybucji płynów do dezynfekcji rąk i powierzchni pojazdów, dla wszystkich zainteresowanych tym Kierowców. Rekomendujemy i ułatwiamy zakupy rękawiczek ochronnych i masek dla naszych pracowników obsługi lotniska i Kierowców. Czekamy też na dostawę urządzeń ozonujących i na początku tygodnia będziemy je udostępniać Kierowcom. Robimy wszystko, żeby zapewnić naszym Pasażerom najlepszy sposób przemieszczania sięmówi Andrzej Padziński, członek Zarządu iTaxi, dyrektor ds. floty w iTaxi.

Do przenoszenia wirusa u ludzi dochodzi drogą kropelkową. Wystarczy, że zakażona osoba kaszle lub kicha. Wirus może również dostać się do organizmu, jeśli człowiek dotknie zakażonego przedmiotu lub powierzchni, a następnie dotknie się w okolicach twarzy. Dlatego tak istotne jest by bez względu na wprowadzone środki zabezpieczające, dbać o odpowiednią higienę.

Wszystkim naszym Klientom i współpracownikom przypominamy, aby:

 • unikać kontaktu fizycznego (uścisk dłoni)
 • regularnie myć ręce mydłem lub dezynfekować dłonie żelami antybakteryjnymi, lub na bazie alkoholu 60%
 • przecierać klamki drzwi oraz powierzchnie kontaktowe w aucie środkiem dezynfekującym lub innym na bazie alkoholu min. 60%
 • unikać dotykania dłońmi twarzy, ust, oczu, nosa
 • unikać dotykania dłońmi klamek i drzwi w miejscach publicznych
 • używać łokcia lub nadgarstka do włączników świateł i kontaktów, w trakcie korzystania z nich w miejscach publicznych
 • stosować chusteczki antybakteryjne
 • przy kaszlu/kichaniu używać chusteczek lub zgięcia łokcia

Zapraszamy także do obejrzenia filmu, w którym znajduje się więcej informacji o zabezpieczeniach:

Zachęcamy również do odwiedzenia bloga iTaxi i zapoznanie się z wpisem: Zapewniamy bezpieczny transport.

Tagi

Powiązane artykuły

Co to jest PR?

PR to świadome, zaplanowane i długotrwałe pielęgnowanie stosunków z bliższym i dalszym otoczeniem, prowadzące do pozyskania jak największej liczby klientów i zwolenników. Co to oznacza?

Czytaj więcej

Prowadzenie działań PR dla branży logistycznej

Jak prowadzić działania PR dla klientów z branży logistycznej? Z jakich narzędzi korzystać? Jak komunikować się z biznesem, a jak z konsumentem?

Czytaj więcej

Etyka w public relations. Czego nie robić i gdzie szukać wskazówek?

Czytaj więcej

Public relations od podstaw. Trzy filary pozwalające lepiej zrozumieć PR

Starając się przybliżyć tematykę PR, rozłożymy na czynniki pierwsze typy i rodzaje działań oraz podstawowe narzędzia.

Czytaj więcej

Początek współpracy z agencją PR – 6 najczęściej zadawanych pytań

Jak wygląda początek współpracy z agencją PR? Ile kosztuje obsługa? Czy można rozpocząć działania na próbę? Odpowiadamy w naszym materiale.

Czytaj więcej

Informacja prasowa – 13 pytań najczęściej zadawanych przez Klientów

Informacja prasowa to podstawowe narzędzie pracy PR’owców. W jaki sposób napisać i wysłać komunikat? Kto będzie zainteresowany materiałem? O tym piszemy w materiale.

Czytaj więcej

PR w branży finansowej

Czy prowadzenie PRu dla firmy z branży finansowej jest trudniejsze niż dla innych?

Czytaj więcej

5 pytań związanych z obecnością w mediach

Kiedy otrzymasz zaproszenie do telewizji śniadaniowej? Jak zwiększyć liczbę komentarzy eksperckich? O tym piszemy w materiale!

Czytaj więcej

Jak napisać informację prasową o nowym produkcie?

Czytaj więcej

6 pytań o mierzenie efektywności działań PR

Jakie cele będą realizowały działania PR? Czy regularnie będę otrzymywał raport podsumowujący działania? Odpowiadamy na 6 pytań związanych z mierzeniem efektywności działań PR

Czytaj więcej