CASE STUDY: PR dla e-commerce, czyli jak budowaliśmy świadomość marki feedink

 In Blog PR Calling

PR dla e-commerce? Kiedy na wiosnę 2016 roku otrzymaliśmy brief od feedink, firmy zajmującej się plikami produktowymi, wiedzieliśmy dwie rzeczy: branża e-commerce nie należy do łatwych oraz  – to temat zdecydowanie dla nas. Podjęliśmy wyzwanie i w ciągu 6 miesięcy nie tylko wypracowaliśmy skuteczną metodę na pozyskanie zainteresowania mediów tematem feedów produktowych, ale sprawiliśmy, że o feedink było głośno również bezpośrednio w branży.

PR dla e-commerce: CASE STUDY

O tym, jak dokładnie zaplanowaliśmy współpracę z feedink, na jakich filarach oparliśmy strategię komunikacji oraz jakie efekty uzyskaliśmy po 6 miesiącach współpracy, przeczytacie w naszym case study, które pobierzecie klikając w button poniżej. Od siebie możemy jeszcze dodać, że PR w branży e-commerce jest nie tylko możliwy, ale i skuteczny, a co więcej – nie musi ograniczać się do relacji z mediami. Do wykorzystania pozostaje szereg różnych narzędzi komunikacyjnych, łącznie z content marketingiem czy niestandardowymi akcjami, jak ankieta dotycząca zarządzania czasem, przeprowadzona wśród specjalistów ds. e-commerce i e-commerce managerów na… jednej z grup na Facebooku.

Pobierz nasze CASE STUDY i dowiedz się, jak w ciągu 6 miesięcy zbudowaliśmy świadomość plików produktowych w branży e-commerce.

 

Zostaw nam swój e-mail, aby pobrać case study.

(Uwaga: to Mailchimp, więc trzeba chwilę zaczekać na potwierdzenie, ale mail na pewno przyjdzie)
* indicates required


Masz dodatkowe pytania? Zapraszamy do kontaktu!

Recommended Posts

Leave a Comment

Napisz do nas

Not readable? Change text.