Ta strona korzysta z plików cookie.

Informacje prasowe

PR Calling najlepiej ocenioną agencją PR wg raportu MMP i badania Kantar Polska

PR Calling została najlepiej ocenioną agencją PR w raporcie „Agencje PR” przygotowanego przez magazyn „Media Marketing Polska”. W badaniu przeprowadzonym przez Kantar Polska, jako jedyna zajęła pierwsze miejsce w aż 4 kategoriach.

PR Calling to butikowa agencja specjalizująca się w obsłudze marek szeroko związanych z technologiami i innowacjami. Spektakularnie zadebiutowała w raporcie MMP, zajmując pierwsze miejsce w aż 4 kategoriach:

  • „zadowolenie z media relations”,
  • „usługi są warte wynagrodzenia, które klient płaci”,
  • „rozumie biznes klienta, kategorię produktową/usługową i sytuację rynkową w branży, w której działa”,
  • „działania i kampania PR realizowane przez agencję są skuteczne”.

Klienci docenili agencję również w kategorii „stara się zrozumieć politykę działania i kulturę organizacyjną klienta”, w której PR Calling zajęła pierwsze miejsce ex aequo z dwiema innymi firmami.

Jestem ogromnie dumna z wyników, które udało nam się osiągnąć. Szczególnie ważne jest dla mnie to, że klienci docenili jedną z czołowych wartości PR Calling – „blisko biznesu klienta”. Od zawsze powtarzam, że działania komunikacyjne nie mogą być projektowane w oderwaniu od celów biznesowych klienta, jego sytuacji rynkowej i branży, w której działa. Agencja PR nie może stanowić odrębnego bytu, doklejonego do firmy na siłę, a być naturalnym przedłużeniem jej struktur organizacyjnych. Cieszę się, że klienci docenili nas za to podejście. Nie mniej satysfakcji sprawiły najlepsze oceny w kolejnych trzech kategoriach. Naturalnie to zasługa całego zespołu, który na co dzień działa na wysokich obrotach, zapewniając jak najlepszą jakość i skuteczność świadczonych usług. Natomiast szczególne podziękowania należą się naszym klientom, bez których tak udany debiut nie miałby miejsca. Oczywiście nie spoczywamy na laurach.

Katarzyna Dworzyńska, Head of Business PR Calling.

Również w pozostałych kategoriach PR Calling zajęła wysoką, bo drugą pozycję. Agencja została bardzo dobrze oceniona w kategoriach:

  • „zadowolenie ze współpracy z agencją”,
  • „informuje jasno i szczegółowo, w jaki sposób wydawany jest budżet”,
  • „oferuje strategiczne i długofalowe podejście do realizacji zleconych działań”.

Badanie „Agencje PR” zostało przeprowadzane przez̨ firmę Kantar Polska metodą wywiadów telefonicznych w dniach 05.07-15.07.2019 r. W raporcie zostały przedstawione wyniki 20 agencji. Raport jest do kupienia tutaj.

Tagi

Powiązane artykuły

Czym jest Discovery Month?

Jak wygląda pierwszy miesiąc współpracy z PR Calling? Czym jest Discovery Month? Jakie działania przeprowadzi dla Ciebie agencja PR?

Czytaj więcej

Czym różni się PR w start-upie i korporacji?

W naszej branży sami od siebie wymagamy działania z dala od utartych schematów, a naszym celem jest wykreowanie wizerunku. Wizerunku, który będzie nowy i świeży.

Czytaj więcej

Work smart, not hard – czyli jak usprawnić sobie pracę, będąc PR-owcem?

Przedstawiamy krótką listę narzędzi ułatwiającą pracę PR-owca. Uwaga! Ten niezbędnik może sprawdzić się nie tylko w agencji PR.

Czytaj więcej

PR Calling najlepiej ocenioną agencją PR wg raportu MMP i badania Kantar Polska

Czytaj więcej

5 korzyści prowadzenia profilu LinkedIn

Stale rosnąca liczba profili na „biznesowej wersji Facebooka”, powoduje, że ten portal społecznościowy ma gigantyczne znaczenie.

Czytaj więcej

Biuro prasowe – 5 błędów, które można szybko naprawić

Agencja PR stworzyła Twojej firmie biuro prasowe, ale masz wrażenie, że nie spełnia ono swojej funkcji? Przemyśl, czy na pewno przy jego tworzeniu nie popełniono błędów.

Czytaj więcej

Personal branding jako element skutecznej strategii PR marki

Chcesz jeszcze bardziej wypromować swoją firmę, niż robi to Twoja agencja public relations? Pomyśl o personal brandingu i zgłoś się do najlepszych!

Czytaj więcej

Czy na pewno wiesz, czym zajmuje się agencja PR?

Czy na pewno wiesz, czym zajmuje się agencja PR? Jeśli nadal uważasz, że PR-owcy są tylko od nawiązywania i budowania relacji z mediami, koniecznie przeczytaj ten tekst.

Czytaj więcej

Marka osobista – 5 skutecznych cech

W dzisiejszym świecie każdy jest marką, niezależnie od zajmowanego stanowiska. Poprzez sposób wykonywania pracy czy posiadanie profili w social mediach, dostarczamy informacje, na podstawie których inni budują sobie Twój obraz. W jaki sposób wykreować skuteczny, służący Twoim celom profil? Jakie powinien mieć on cechy?

Czytaj więcej

Komunikacja wewnętrzna – klucz do pozytywnego wizerunku firmy na rynku

Komunikacja wewnętrzna może być bardzo skuteczna w promowaniu pozytywnego wizerunku organizacji. Poprzez podnoszenie motywacji oraz wiedzy na temat firmy, możemy zwiększyć zaangażowanie pracowników, którzy z czasem stają się ambasadorami marki, zwiększając zasięg jej key messages. W tekście pokazujemy na co zwrócić uwagę podczas projektowania kanałów informacyjnych.

Czytaj więcej