Rośniemy jak na drożdżach, dlatego w naszym zespole chętnie powitamy nowego zawodnika lub zawodniczkę, która wzmocni naszą drużynę i obejmie stanowisko….

Head of Social Media

Zakres obowiązków:

– kompleksowe zarządzanie działaniami social media dla Klientów agencji

– rozwój i zarządzanie zespołem social media specialists oraz content designers

– tworzenie ofert i strategii we współpracy z działem PR

– egzekucja działań oraz odpowiedzialność za wyniki prowadzonej strategii

Wymagania:

– minimum 5 lat doświadczenia w realizacji projektów social media, doświadczenie agencyjne mile widziane

– doświadczenie w zarządzaniu zespołem content designerów/social mediowców

– udokumentowane sukcesy w przygotowywaniu ofert newbiz/wsparciu przy przetargach

– doskonała umiejętność zarządzania relacjami z klientami

– świetna organizacja pracy własnej oraz pracy zespołu

– znajomość narzędzi do monitoringu internetu

– umiejętność przeprowadzana pogłębionych analiz, wyciągania wniosków, rekomendacji działań

– otwarty umysł, kreatywność, nieszablonowość, elastyczność

Oferujemy:

– realny wpływ na rozwój działu social media w agencji

– udział w innowacyjnych projektach

– 100% odpowiedzialność za realizację autorskich konceptów

– wyśmienitą atmosferę pracy w segmencie na warszawskiej Sadybie

– własny leżak w 400m2 ogródku

– pracę do 15:00 w piątki

Kontakt:

zainteresowane osoby proszę o kontakt na katarzyna.dworzynska@prcalling.pl

Jesteś doświadczonym PR-owcem? Wiesz, jak pracują dziennikarze i codzienne kontakty z mediami sprawiają Ci mnóstwo frajdy? Umiesz układać strategię komunikacji? Porozmawiajmy!

PR & Communication Consultant/PR specialist

– tworzenie/współtworzenie i wdrażanie strategii PR dla Klientów agencji

– budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z mediami

– przygotowywanie i redagowanie materiałów prasowych

– sprawna i terminowa realizacja działań związana z codzienną obsługą Klientów agencji

– przygotowywanie oraz realizowanie harmonogramów i planów działań komunikacyjnych

– przygotowywanie tygodniowych oraz miesięcznych raportów

– mierzenie efektywności prowadzonej komunikacji

Wymagania:

– dobra organizacja pracy, samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań, sumienność, proaktywność

– min. 2 lata doświadczenia w pracy w branży PR/marketing

– lekkie pióro, umiejętność pracy nad i z tekstem

– znajomość branży nowych technologii będzie mile widziana

– otwartość, zaangażowanie

– język angielski na poziomie min. B2/C1

– znajomość innego języka wschodnio – lub środkowoeuropejskiego będzie atutem

Oferujemy:

Kontakt:

Prośba o dopisanie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez PR Calling z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

Napisz do nas

Not readable? Change text.