fbpx

Ta strona korzysta z plików cookie, możesz przeczytać więcej w naszej Polityce Prywatności. Prosiy również o zapoznianie się z naszą Klauzulą Informacyjną.

Promocja „Work-life fit” dla Talent Place

Talent Place to innowacyjna platforma rekrutacyjna działająca poprzez crowdstaffing. Dzięki międzynarodowej społeczności ponad 200 ekspertów HR skutecznie łączy kandydatów z pracodawcami, aby w pełni wykorzystywali swój wzajemny potencjał. Talent Place wytycza ścieżki zmian na rynku pracy w kierunku jakości, nowoczesności i elastyczności. Według serwisu Clutch jest jedną z najlepszych firm rekrutacyjnych na świecie.

 

Główne założenia projektu: media relations i komunikacja wyników raportu pt. „Aktualny model pracy w firmach a system pracy work-life fit”.

Cel: wypozycjonowanie Talent Place jako firmy, która wprowadza kulturę „work-life fit” do Polski – buzz w mediach ogólnopolskich, biznesowych i HR.

Czas trwania projektu: 4 tygodnie

Wyzwanie: klient zgłosił się do agencji z konkretnym zadaniem – ogłoszeniem wyników raportu pt. „Aktualny model pracy w firmach a system pracy work-life fit”, przygotowanego na jego zlecenie przez agencję badawczą SW Research, oraz edukacją rynku nt. korzyści płynących z modelu work-life fit.

Po analizie dostępnych danych i materiałów przygotowaliśmy komunikat prasowy pt. „Czy Polacy mogą pracować elastycznie i są gotowi na Work-life fit, nowy trend na rynku pracy?” oraz spersonalizowaną bazę mediów, zawierającą listę konkretnych dziennikarzy na co dzień podejmujących tematy związane z trendami na rynku pracy.

Idea work-life fit to nie tylko możliwość pracy z dowolnego miejsca na świecie, w różnych godzinach, ale również bardziej elastyczne podejście do formy świadczenia pracy. Dzięki temu, że na bieżąco śledzimy trendy, wiedzieliśmy, że temat ten, poparty świeżymi danymi z raportu, spotka się zainteresowaniem mediów. Przygotowaliśmy jakościowy materiał prasowy, który przekazaliśmy starannie wyselekcjonowanym dziennikarzom z najważniejszych redakcji w Polsce.

Aleksander Zaruski

Senior PR Consultant

Merytoryczny komunikat poparty danymi oraz indywidualne rozmowy z dziennikarzami przyniosły oczekiwany rezultat. W wyniku działań agencji ukazało się blisko 70 publikacji o łącznym AVE 3 747 840 zł i zasięgu 780 553.

O światowym trendzie, który platforma Talent Place wprowadziła do Polski, napisali dziennikarze m.in. takich tytułów, jak: Rzeczpospolita, Wyborcza.biz, Polska Times, Bankier, Spider’s Web, ISB Tech, IT Wiz, Brands IT, Puls HR, Rekruter, Manager+ oraz licznych mediów regionalnych.

Co więcej, w mediach społecznościowych rozpoczęła się dyskusja na temat work-life fit – zatrudnieni w wielu niezależnych organizacjach zaczęli opisywać swoje historie i miejsca pracy, używając hasztagu #worklifefit.

Dodatkowo, materiały pozyskane dla Talent Place zostały bardzo dobrze wypozycjonowane w Google – po wpisaniu hasła work-life fit na pierwszej stronie pojawiają się w większości publikacje dotyczące firmy.

Raport do pobrania dostępny jest tutaj. Serdecznie polecamy!

Świat potrzeb pracodawców i pracowników uległ przewartościowaniu. Elastyczność, dbałość o zdrowie fizyczne i psychiczne, benefity dopasowane do indywidualnych potrzeb – tego oczekują obecnie pracownicy. Z kolei pracodawcy są coraz bardziej otwarci na potrzeby pracowników, jednocześnie starając się je pogodzić z zachowaniem wydajności i potrzebami biznesowymi. I choć na temat work-life fit było dotychczas głośno głównie za granicą, w Talent Place od początku istnienia firmy stosujemy właśnie takie podejście do pracy. Wszystko wskazuje na to, że z pomocą zespołu PR Calling sprawiliśmy, że ideą work-life fit zainteresował się także polski rynek pracy. To pierwszy wspólny projekt z agencją, ale na pewno nie ostatni. Dziękujemy za zaangażowanie i świetne rezultaty!

Piotr Pawłowski

Marketing Manager, Talent Place

Zobacz także

Omnioxy i promocja emisji akcji

Omnioxy to gdańska spółka, której dynamiczny rozwój zbieg się wraz z wybuchem pandemii. Firma potrzebowała wsparcia w promocji emisji akcji i dotarciu...

Zobacz więcej

Listonic – promocja raportu branżowego

Sprawdź, w jaki sposób promowaliśmy w mediach branżowych coroczne raporty nt. Sieci Handlowych i Trendów Zakupowych firmy...

Zobacz więcej

Lendi – konferencja prasowa dla #fintechu

25 października 2018 roku odbyła się konferencja prasowa Lendi - Eksperta Kredytowego Online (Grupa MZN Property, właściciel marki Morizon). Zobacz jak...

Zobacz więcej