fbpx

Ta strona korzysta z plików cookie, możesz przeczytać więcej w naszej Polityce Prywatności. Prosiy również o zapoznianie się z naszą Klauzulą Informacyjną.

PRowy miszmasz

5 powodów, dlaczego warto wziąć udział w konferencji I ❤ Marketing

Wielkimi krokami zbliża się jedna z największych konferencji, poświęconych trendom w marketingu – I ❤ Marketing. To już IX edycja wydarzenia, które oparte jest o 18-minutowe prezentacje i zgrywalizowaną formułę. Dlaczego warto wziąć w nim udział i czego można się spodziewać podczas czterech dni konferencji?

Organizowana przez magazyn Sprawny Marketing konferencja I ❤ Marketing odbędzie się w dniach 17-20 marca w Warszawie. Wydarzenie dedykowane jest osobom zajmującym się szeroko rozumianym marketingiem zarówno w małych, jak i dużych firmach. W ciągu czterech dni na scenie wystąpi 66 prelegentów, a każdy z nich przekaże zastrzyk wyselekcjonowanej i merytorycznej wiedzy z zakresu marketingu. Zaproszeni specjaliści opowiedzą o trendach oraz zmianach, jakie czekają branżę w nadchodzących miesiącach. Ponadto 18 marca po raz pierwszy odbędzie się pierwsza edycja konferencji I ❤ SEO&Content!

PR Calling zostało partnerem najbliższej, marcowej edycji! Będziemy obecni podczas pierwszego i drugiego dnia konferencji i nie możemy się już doczekać! Jeśli nadal wahasz się, czy warto…

…poniżej 5 powodów, dla których trzeba uczestniczyć w tym wydarzeniu!

1. 18-minutowe pigułki wiedzy

Konferencja I ❤ Marketing to przede wszystkim ogrom wiedzy i trendów. Wzorem TEDa każdy prelegent ma 18 minut na prezentację. W tym czasie przekazuje najważniejsze informacje, swoje doświadczenia i prognozy. Prezentacja ma skondensowaną formę, dzięki czemu uczestnicy otrzymują merytoryczną dawkę wiedzy. Na wydarzenie zapraszani są praktycy, specjaliści w branży i w swojej niszy, dlatego możemy mieć pewność, że przekazane dane są sprawdzone, wartościowe i realnie pomogą usprawnić działania marketingowe dla klientów.

2. Wymiana wiedzy i doświadczeń

Nowe zagadnienia, trendy i zmiany w sposobie komunikacji są nieuchronne w tak dynamicznie rozwijającej się branży, jaką jest marketing (a szczególnie jego digitalowa część). Dzielenie się wiedzą odbywa się nie tylko na zasadzie prelegent-uczestnik, ale przede wszystkim pomiędzy uczestnikami. W jednym miejscu spotka się kilka tysięcy osób z branży – każdy z innym bagażem doświadczeń, działający w różnych specjalnościach i odmiennych obszarach marketingu. To doskonała okazja, aby podzielić się swoimi spostrzeżeniami, dowiedzieć się, jak pracują inni, czy jakie narzędzia polecają.

3. Narzędzia marketingowe na wyciągnięcie ręki

Na uczestników konferencji czekają nie tylko merytoryczne prezentacje, ale także możliwość przetestowania narzędzi marketingowych. Do dyspozycji uczestników będą stoiska firm, oferujących aplikacje, programy i inne rozwiązania, usprawniające pracę marketingowca. Na miejscu można porozmawiać z przedstawicielem firmy, uzyskać więcej informacji, zabrać materiały i nawiązać kontakty. Na firmowych stoiskach poznamy nie tylko narzędzia, które są już w obiegu, ale też nowe rozwiązania, którym warto dać szansę i je wypróbować.

4. Networking i budowanie bazy kontaktów

Konferencja I ❤ Marketing to niekwestionowana skarbnica kontaktów. Tysiące osób z branży: specjalistów, managerów, marketingowców, pijarowców, właścicieli i pracowników firm spędzą ze sobą cztery dni na chłonięciu wiedzy. Ten czas warto wykorzystać na nawiązywanie kontaktów, inicjowanie rozmów, zadawanie pytań, wymianie wizytówek lub bardziej digitalowo – budowanie bazy kontaktów na portalach społecznościowych, nie tylko takich jak Linkedin czy Twitter, ale też Instagram i Facebook. To doskonały początek do przyszłych współprac, realizacji ciekawych pomysłów czy wymiany doświadczeń w przyszłości.

5. Dobra zabawa

Organizatorzy przykładają bardzo dużą wagę do atmosfery na wydarzeniu. To dlatego jej formuła opiera się na grywalizacji, a uczestnicy czynnie zaangażowani są w przebieg konferencji. Głosowania, wybór najlepszego prelegenta, przerwy ruchowe na podbicie energii i koncentracji, a przede wszystkim słynne afterparty, podczas którego w mniej oficjalnej atmosferze można porozmawiać z prelegentami i spędzić pozytywny oraz inspirujący czas z innymi uczestnikami konferencji. To doskonała okazja do kontynuowania networkingu i rozmów.

I ❤ Marketing to bez wątpienia największe i najważniejsze wydarzenie w polskiej branży marketingu. Warto zarezerwować sobie kilka dni na udział w konferencji, z której wiedzy i inspiracji będziemy korzystać przez kolejne miesiące, podnosząc jakość naszych marketingowych działań.

Uwaga: już teraz zapraszamy na relację z konferencji na naszych kanałach social media. Będzie się działo!

Tagi

Powiązane artykuły

Czy na pewno wiesz, czym zajmuje się agencja PR?

Czy na pewno wiesz, czym zajmuje się agencja PR? Jeśli nadal uważasz, że PR-owcy są tylko od nawiązywania i budowania relacji z mediami, koniecznie przeczytaj ten tekst.

Czytaj więcej

KIEDY (WARTO) I JAK (DOBRZE) ZORGANIZOWAĆ KONFERENCJĘ PRASOWĄ?

Zastanawiasz się jak zorganizować konferencję prasową, aby mieć 100% pewność, że Twój czas i pieniądze nie zostaną zmarnowane? Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy poradnik, który powstał na podstawie naszych wieloletnich doświadczeń. Zawarte w nim uwagi pomogą ci uniknąć błędów i podjąć słuszne decyzje związane z organizacją wydarzenia dla dziennikarzy.

Czytaj więcej