fbpx

Ta strona korzysta z plików cookie, możesz przeczytać więcej w naszej Polityce Prywatności. Prosiy również o zapoznianie się z naszą Klauzulą Informacyjną.

Nowy Klient

Agencja PR Calling odpowiedzialna za social media Dembski-Nowak

Do grona klientów PR Calling dołączyła firma Dembski-Nowak, od blisko 14 lat pomagająca projektować, budować i modernizować budynki pod kątem efektywności energetycznej. W ramach współpracy agencja realizuje strategię komunikacyjną w mediach społecznościowych spółki.

Dembski-Nowak to doświadczony ekspert w dziedzinie nowoczesnego i efektywnego energetycznie budownictwa. Firma przeprowadza audyty efektywności energetycznej, a następnie wspiera klientów biznesowych oraz indywidualnych w tworzeniu optymalnych rozwiązań. Dembski-Nowak jest również wieloletnim, generalnym wykonawcą akcji „Trzymaj Ciepło”, realizowanej w Poznaniu i okolicach, oraz akredytowanym audytorem precertyfikacji „Zielony Dom”.

W ramach współpracy PR Calling realizuje opracowaną dla klienta strategię komunikacji w social media. Działania polegają m.in. na kreacji contentu, przygotowaniu materiałów graficznych oraz moderacji kanałów firmowych Dembski-Nowak na Facebooku i LinkedInie. Agencja wspiera klienta także w kontaktach z mediami oraz udziela konsultingu w zakresie bieżących działań komunikacyjnych.

Od blisko 14 lat pomagamy budować i modernizować budynki z myślą o przyszłości. Chcemy, by każdy z nas mógł żyć i pracować w funkcjonalnych, przyjaznych dla środowiska budynkach, wykorzystujących jego odnawialne zasoby, z zachowaniem łatwej i optymalnej kosztowo eksploatacji. Poprzez działania w social media i kontakty z mediami, agencja PR Calling pomaga nam w edukowaniu społeczeństwa. Cieszymy się, że możemy uświadamiać i zwiększać wiedzę Polaków o tak istotne dla przyszłości naszej planety kwestie.

Łukasz Dembski, partner zarządzający firmy Dembski-Nowak

Współpraca została nawiązana w maju 2022 roku w wyniku rekomendacji. Za obsługę odpowiada zespół Fin & Tech Practice.

Tagi

Powiązane artykuły

Język inkluzywny w komunikacji – jak go stosować

Czytaj więcej

PR w branży finansowej

Czy prowadzenie PRu dla firmy z branży finansowej jest trudniejsze niż dla innych?

Czytaj więcej

PR-owe ABC dla firm technologicznych

Jak prowadzić działania PR-owe dla firm z branży IT, żeby w pełni wykorzystać potencjał komunikacyjny?

Czytaj więcej

Jak działa agencja PR?

Czytaj więcej

Jak wysłać informację prasową?

Wskazówki i porady, jak dobrze wysłać informację prasową.

Czytaj więcej

Jak pozycjonować ekspertów firmy?

Maria Rotkiel często pojawia się w mediach jako ekspertka w dziedzinie psychologii, prof. Jerzy Bralczyk zawsze komentuje tematy związane z językoznawstwem, a dr Paweł Grzesiowski udziela ostatnio wielu wywiadów w kontekście epidemii koronawirusa.

Czytaj więcej

Jak PR może wesprzeć employer branding?

Czytaj więcej

Najczęstsze błędy językowe Polaków

Dziennie w sieci popełniamy aż 14 188 błędów językowych. Jakie są najczęstsze i co zrobić, żeby było ich jak najmniej?

Czytaj więcej

Multitasking w pracy PR-owca

Multitasking w pracy PR-owca musi iść w parze z dobrą organizacją czasu - tylko wówczas wielozadaniowość oznacza efektywność.

Czytaj więcej

7 zasad dobrego follow-up’u

Jeśli po wysyłce informacji prasowej, propozycji wywiadu czy zaproszeń na konferencję prasową odpowiedzi od dziennikarzy jest niewiele albo nie ma ich wcale, PR-owcy sięgają po stare, sprawdzone narzędzie: „follow-up”.

Czytaj więcej