fbpx

Ta strona korzysta z plików cookie, możesz przeczytać więcej w naszej Polityce Prywatności. Prosiy również o zapoznianie się z naszą Klauzulą Informacyjną.

Nowy Klient

Edenred Polska w gronie klientów PR Calling

Edenred, lider rozwiązań technologicznych, wspierających sprzedaż i lojalność klientów, dostawca nowoczesnych form benefitów pozapłacowych dla pracowników, dołączył do portfolio klientów PR Calling. Zadaniem agencji będzie prowadzenie kompleksowych działań komunikacyjnych marki na polskim rynku.

Edenred to innowacyjna marka, która dostarcza firmom produkty i narzędzia wpływające na zwiększenie motywacji, lojalności i efektywności prowadzonych działań. Produkty i usługi Edenred Polska są oparte na kartach przedpłaconych, platformach internetowych i aplikacjach mobilnych w obszarach motywacji i angażowania pracowników oraz budowania lojalności w biznesie i zwiększania sprzedaży na rynku B2B2C. Rozwiązania te poprawiają samopoczucie i well-being pracowników, zwiększają atrakcyjność i wydajność przedsiębiorstw oraz ożywiają rynek pracy i lokalną gospodarkę.

– Edenred to globalna marka, obecna na polskim rynku do ponad 25 lat, która dynamicznie się rozwija i ma ambitne plany na przyszłość. Proponowane przez nią rozwiązania to dopasowane do potrzeb biznesu i szybko zmieniającego się otoczenia. Cieszę się, że będziemy mieli możliwość wesprzeć Edenred w realizacji celów biznesowych, wykorzystując do tego wiedzę i doświadczenie naszego zespołu. Wierzę, że działania komunikacyjne przyczynią się do wzrostu rozpoznawalności marki wśród grup docelowych.

Katarzyna Dworzyńska, Head of Business, PR Calling

W ramach współpracy PR Calling odpowiada za stworzenie strategii komunikacji Edenred Polska i jej kompleksową egzekucję. Agencja realizuje działania z obszarów doradztwa strategicznego, media relations, pozycjonowania ekspertów oraz prowadzi profil firmy na LinkedIn.

Ze strony PR Calling za obsługę klienta odpowiada Senior PR & Communication Consultant – Izabela Wójtowicz.

Tagi

Powiązane artykuły

Język inkluzywny w komunikacji – jak go stosować

Czytaj więcej

PR w branży finansowej

Czy prowadzenie PRu dla firmy z branży finansowej jest trudniejsze niż dla innych?

Czytaj więcej

PR-owe ABC dla firm technologicznych

Jak prowadzić działania PR-owe dla firm z branży IT, żeby w pełni wykorzystać potencjał komunikacyjny?

Czytaj więcej

Jak działa agencja PR?

Czytaj więcej

Jak wysłać informację prasową?

Wskazówki i porady, jak dobrze wysłać informację prasową.

Czytaj więcej

Jak pozycjonować ekspertów firmy?

Maria Rotkiel często pojawia się w mediach jako ekspertka w dziedzinie psychologii, prof. Jerzy Bralczyk zawsze komentuje tematy związane z językoznawstwem, a dr Paweł Grzesiowski udziela ostatnio wielu wywiadów w kontekście epidemii koronawirusa.

Czytaj więcej

Jak PR może wesprzeć employer branding?

Czytaj więcej

Najczęstsze błędy językowe Polaków

Dziennie w sieci popełniamy aż 14 188 błędów językowych. Jakie są najczęstsze i co zrobić, żeby było ich jak najmniej?

Czytaj więcej

Multitasking w pracy PR-owca

Multitasking w pracy PR-owca musi iść w parze z dobrą organizacją czasu - tylko wówczas wielozadaniowość oznacza efektywność.

Czytaj więcej

7 zasad dobrego follow-up’u

Jeśli po wysyłce informacji prasowej, propozycji wywiadu czy zaproszeń na konferencję prasową odpowiedzi od dziennikarzy jest niewiele albo nie ma ich wcale, PR-owcy sięgają po stare, sprawdzone narzędzie: „follow-up”.

Czytaj więcej