fbpx

Ta strona korzysta z plików cookie, możesz przeczytać więcej w naszej Polityce Prywatności. Prosiy również o zapoznianie się z naszą Klauzulą Informacyjną.

Nowy Klient

Flying Bisons wśród stałych klientów PR Calling

Po udanej współpracy projektowej do grona stałych klientów PR Calling dołączyła polska firma doradcza Flying Bisons – spółka działająca w obszarze digital, realizująca projekty z zakresu UX i CX Design dla wiodących marek w Polsce i na świecie. W ramach współpracy agencja odpowiada za komunikację zewnętrzną firmy, w tym m.in. działania z zakresu media relations, newsjacking i pozycjonowanie eksperckie.

Flying Bisons to polska firma doradcza, która wspiera klientów w procesie Digital Transformation & Acceleration. Spółka zrealizowała już ponad 200 projektów dla przeszło 100 klientów i pracowała z większością czołowych marek obecnych w Polsce, jak m.in. naTemat, PZPN, Biedronka, KFC czy Hebe. Ambicją Flying Bisons jest dalsze skalowanie biznesu na Bliskim Wchodzie i Starym Kontynencie, w tym przede wszystkim w Europie Zachodniej (Niemcy, Francja, Norwegia i Skandynawia). W lipcu br. spółka podpisała kontrakt na świadczenie usług z saudyjskim podmiotem rządowym Takamol Holding, który realizuje działania dla ministerstw (m.in. pracy).

W wyborze partnera do działań komunikacyjnych, kluczowe były dla nas doświadczenie i know-how wynikający z prowadzenia projektów w branży technologicznej. Zespół PR Calling poleciła nam firma od dawna korzystająca ze wsparcia agencji. Zaufaliśmy rekomendacjom i nie zawiedliśmy się.

Kamil Tatol, CEO Flying Bisons

Za realizację działań po stronie agencji odpowiada Anna Gajewska, Senior PR & Communications Consultant z zespołu Fin & Tech Practice, którego liderem jest Paweł Sobczak.

Po trzymiesięcznej współpracy projektowej, umowa na stałą obsługę PR została podpisana w lipcu 2023 roku.

Tagi

Powiązane artykuły

Język inkluzywny w komunikacji – jak go stosować

Czytaj więcej

PR w branży finansowej

Czy prowadzenie PRu dla firmy z branży finansowej jest trudniejsze niż dla innych?

Czytaj więcej

PR-owe ABC dla firm technologicznych

Jak prowadzić działania PR-owe dla firm z branży IT, żeby w pełni wykorzystać potencjał komunikacyjny?

Czytaj więcej

Jak działa agencja PR?

Czytaj więcej

Jak wysłać informację prasową?

Wskazówki i porady, jak dobrze wysłać informację prasową.

Czytaj więcej

Jak pozycjonować ekspertów firmy?

Maria Rotkiel często pojawia się w mediach jako ekspertka w dziedzinie psychologii, prof. Jerzy Bralczyk zawsze komentuje tematy związane z językoznawstwem, a dr Paweł Grzesiowski udziela ostatnio wielu wywiadów w kontekście epidemii koronawirusa.

Czytaj więcej

Jak PR może wesprzeć employer branding?

Czytaj więcej

Najczęstsze błędy językowe Polaków

Dziennie w sieci popełniamy aż 14 188 błędów językowych. Jakie są najczęstsze i co zrobić, żeby było ich jak najmniej?

Czytaj więcej

Multitasking w pracy PR-owca

Multitasking w pracy PR-owca musi iść w parze z dobrą organizacją czasu - tylko wówczas wielozadaniowość oznacza efektywność.

Czytaj więcej

7 zasad dobrego follow-up’u

Jeśli po wysyłce informacji prasowej, propozycji wywiadu czy zaproszeń na konferencję prasową odpowiedzi od dziennikarzy jest niewiele albo nie ma ich wcale, PR-owcy sięgają po stare, sprawdzone narzędzie: „follow-up”.

Czytaj więcej