fbpx

Ta strona korzysta z plików cookie, możesz przeczytać więcej w naszej Polityce Prywatności. Prosiy również o zapoznianie się z naszą Klauzulą Informacyjną.

Nowy Klient

Lendi nowym klientem PR Calling

Do grona klientów PR Calling dołączył fintech Lendi. Firma jest brokerem finansowym z siecią placówek i ekspertów w całej Polsce, a także twórcą narzędzia, które pozwala zbadać zdolność kredytową, porównać oferty banków i wyliczyć miesięczną ratę kredytu.

W ramach bieżącej współpracy PR Calling jest odpowiedzialne za wsparcie działań komunikacyjnych Lendi, w tym m.in. za nawiązywanie i utrzymywanie relacji z mediami, tworzenie i dystrybucję treści, pozycjonowanie eksperckie przedstawicieli Lendi, obsługę mediów społecznościowych na Facebooku oraz LinkedInie oraz bieżący konsulting w zakresie działań public relations.

Współpraca rozpoczęła się na początku października 2021 roku w oparciu o wcześniejsze pozytywne doświadczenia Lendi w skutecznej realizacji działań projektowych przez PR Calling. Działania dla klienta realizowane są w ramach działu Fin&Tech, na którego czele stoi Paweł Sobczak.

Tagi

Powiązane artykuły

Język inkluzywny w komunikacji – jak go stosować

Czytaj więcej

PR w branży finansowej

Czy prowadzenie PRu dla firmy z branży finansowej jest trudniejsze niż dla innych?

Czytaj więcej

PR-owe ABC dla firm technologicznych

Jak prowadzić działania PR-owe dla firm z branży IT, żeby w pełni wykorzystać potencjał komunikacyjny?

Czytaj więcej

Jak działa agencja PR?

Czytaj więcej

Jak wysłać informację prasową?

Wskazówki i porady, jak dobrze wysłać informację prasową.

Czytaj więcej

Jak pozycjonować ekspertów firmy?

Maria Rotkiel często pojawia się w mediach jako ekspertka w dziedzinie psychologii, prof. Jerzy Bralczyk zawsze komentuje tematy związane z językoznawstwem, a dr Paweł Grzesiowski udziela ostatnio wielu wywiadów w kontekście epidemii koronawirusa.

Czytaj więcej

Jak PR może wesprzeć employer branding?

Czytaj więcej

Najczęstsze błędy językowe Polaków

Dziennie w sieci popełniamy aż 14 188 błędów językowych. Jakie są najczęstsze i co zrobić, żeby było ich jak najmniej?

Czytaj więcej

Multitasking w pracy PR-owca

Multitasking w pracy PR-owca musi iść w parze z dobrą organizacją czasu - tylko wówczas wielozadaniowość oznacza efektywność.

Czytaj więcej

7 zasad dobrego follow-up’u

Jeśli po wysyłce informacji prasowej, propozycji wywiadu czy zaproszeń na konferencję prasową odpowiedzi od dziennikarzy jest niewiele albo nie ma ich wcale, PR-owcy sięgają po stare, sprawdzone narzędzie: „follow-up”.

Czytaj więcej