fbpx

Ta strona korzysta z plików cookie, możesz przeczytać więcej w naszej Polityce Prywatności. Prosiy również o zapoznianie się z naszą Klauzulą Informacyjną.

Nowy Klient

Lendi rozszerza współpracę z PR Calling

Długofalowy klient PR Calling, Lendi, po owocnej dotychczasowej współpracy, zdecydował się na rozszerzenie skali działań komunikacyjnych. Nowy zakres zakłada obszerniejsze wsparcie agencji w pozycjonowaniu eksperckim Lendi oraz Lendi Care, a także zwiększenie udziału przedstawicieli fintechu w wydarzeniach biznesowych i branżowych.

Od momentu rozpoczęcia współpracy w 2021 roku z PR Calling, znacząco odczuwamy większą obecność ekspertów Lendi w mediach. Jestem pewna, że przez zwiększenie zasięgu działań, eksperci Lendi i Lendi Care będą w jeszcze większym stopniu obecni w tytułach biznesowych i technologicznych.

Joanna Bolek, Brand Manager Lendi & Lendi Care

W ramach bieżącej współpracy, PR Calling jest odpowiedzialne za wsparcie działań komunikacyjnych Lendi i Lendi Care, w tym m.in. za nawiązywanie i utrzymywanie relacji z mediami, tworzenie i dystrybucję treści, pozycjonowanie eksperckie przedstawicieli Lendi i Lendi Care oraz bieżący konsulting w zakresie działań public relations.

Nowy, rozszerzony zakres współpracy obowiązuje od października 2023 roku. Działania dla klienta realizują przedstawiciele działu Fin&Tech. Za kwestie operacyjne odpowiada Anna Gajewska, Senior PR&Communication Consultant. W kwestiach strategicznych wspiera ją Paweł Sobczak, lider Fin&Tech.

Lendi to broker finansowy z siecią placówek i ekspertów w całej Polsce oraz lider dostawców narzędzi FinTech, przeznaczonych dla wszystkich stron procesu kredytowego. W ramach grupy, Lendi rozwija również spółkę Lendi Care, ogólnopolskiego multibrokera ubezpieczeniowego, z intensywnie rosnącą siecią sprzedaży i zapleczem InsurTech.

Tagi

Powiązane artykuły

Język inkluzywny w komunikacji – jak go stosować

Czytaj więcej

PR w branży finansowej

Czy prowadzenie PRu dla firmy z branży finansowej jest trudniejsze niż dla innych?

Czytaj więcej

PR-owe ABC dla firm technologicznych

Jak prowadzić działania PR-owe dla firm z branży IT, żeby w pełni wykorzystać potencjał komunikacyjny?

Czytaj więcej

Jak działa agencja PR?

Czytaj więcej

Jak wysłać informację prasową?

Wskazówki i porady, jak dobrze wysłać informację prasową.

Czytaj więcej

Jak pozycjonować ekspertów firmy?

Maria Rotkiel często pojawia się w mediach jako ekspertka w dziedzinie psychologii, prof. Jerzy Bralczyk zawsze komentuje tematy związane z językoznawstwem, a dr Paweł Grzesiowski udziela ostatnio wielu wywiadów w kontekście epidemii koronawirusa.

Czytaj więcej

Jak PR może wesprzeć employer branding?

Czytaj więcej

Najczęstsze błędy językowe Polaków

Dziennie w sieci popełniamy aż 14 188 błędów językowych. Jakie są najczęstsze i co zrobić, żeby było ich jak najmniej?

Czytaj więcej

Multitasking w pracy PR-owca

Multitasking w pracy PR-owca musi iść w parze z dobrą organizacją czasu - tylko wówczas wielozadaniowość oznacza efektywność.

Czytaj więcej

7 zasad dobrego follow-up’u

Jeśli po wysyłce informacji prasowej, propozycji wywiadu czy zaproszeń na konferencję prasową odpowiedzi od dziennikarzy jest niewiele albo nie ma ich wcale, PR-owcy sięgają po stare, sprawdzone narzędzie: „follow-up”.

Czytaj więcej