fbpx

Ta strona korzysta z plików cookie, możesz przeczytać więcej w naszej Polityce Prywatności. Prosiy również o zapoznianie się z naszą Klauzulą Informacyjną.

Nowy Klient

PR Calling zajmie się obsługą HoppyGo

HoppyGo, lider na rynku wynajmu aut w formule peer-to-peer w Czechach, dołączyło do grona klientów PR Calling. Zadaniem agencji będzie launch marki na polskim rynku oraz prowadzenie kompleksowych działań komunikacyjnych.

HoppyGo, które właśnie wchodzi ze swoją usługą do Polski, to innowacyjna platforma otwartego car sharingu, umożliwiająca wynajem aut bezpośrednio od właścicieli, w formule peer-to-peer (P2P). W odróżnieniu od tradycyjnego car sharingu, rozwiązanie to nie wprowadza do obiegu nowych pojazdów, a pozwala na lepsze wykorzystanie już posiadanych zasobów. Za ubezpieczenie pojazdów na czas wynajmu odpowiada towarzystwo ubezpieczeniowe AXA (które po rebrandingu zmieni nazwę na UNIQA). Wejście operatora na polski rynek da użytkownikom dostęp do tej popularnej na całym świecie usługi, oferującej bezpieczny środek transportu indywidualnego.

Idea, która przyświecała powstaniu HoppyGo – ograniczanie liczby aut w miastach poprzez wykorzystanie już dostępnych zasobów, pozytywny wpływ na środowisko naturalne czy poprawa jakości powietrza – jest nam bardzo bliska. HoppyGo od 2017 roku z sukcesem buduje swoją społeczność w Czechach – na platformie zarejestrowało się już ponad 100 tys. użytkowników, którzy mają do dyspozycji przeszło 2,3 tys. samochodów. Wierzę, że zaplanowane działania komunikacyjne przyczynią się do zbudowania pozycji lidera marki również na naszym rynku. Dziękujemy za zaufanie i cieszymy się, że będziemy częścią tego innowacyjnego projektu.

Katarzyna Dworzyńska, Head of Business, PR Calling

W ramach współpracy PR Calling odpowiada za stworzenie strategii wejścia HoppyGo na polski rynek, a następnie szeroką komunikację z otoczeniem zewnętrznym. Agencja realizuje działania z obszarów doradztwa strategicznego, media relations, pozycjonowania ekspertów oraz content marketingu.

Ze strony PR Calling za obsługę klienta odpowiada Izabela Wójtowicz, Senior PR & Communication Consultant.

Agencja została wybrana w drodze konkursu ofert.

Tagi

Powiązane artykuły

Język inkluzywny w komunikacji – jak go stosować

Czytaj więcej

PR w branży finansowej

Czy prowadzenie PRu dla firmy z branży finansowej jest trudniejsze niż dla innych?

Czytaj więcej

PR-owe ABC dla firm technologicznych

Jak prowadzić działania PR-owe dla firm z branży IT, żeby w pełni wykorzystać potencjał komunikacyjny?

Czytaj więcej

Jak działa agencja PR?

Czytaj więcej

Jak wysłać informację prasową?

Wskazówki i porady, jak dobrze wysłać informację prasową.

Czytaj więcej

Jak pozycjonować ekspertów firmy?

Maria Rotkiel często pojawia się w mediach jako ekspertka w dziedzinie psychologii, prof. Jerzy Bralczyk zawsze komentuje tematy związane z językoznawstwem, a dr Paweł Grzesiowski udziela ostatnio wielu wywiadów w kontekście epidemii koronawirusa.

Czytaj więcej

Jak PR może wesprzeć employer branding?

Czytaj więcej

Najczęstsze błędy językowe Polaków

Dziennie w sieci popełniamy aż 14 188 błędów językowych. Jakie są najczęstsze i co zrobić, żeby było ich jak najmniej?

Czytaj więcej

Multitasking w pracy PR-owca

Multitasking w pracy PR-owca musi iść w parze z dobrą organizacją czasu - tylko wówczas wielozadaniowość oznacza efektywność.

Czytaj więcej

7 zasad dobrego follow-up’u

Jeśli po wysyłce informacji prasowej, propozycji wywiadu czy zaproszeń na konferencję prasową odpowiedzi od dziennikarzy jest niewiele albo nie ma ich wcale, PR-owcy sięgają po stare, sprawdzone narzędzie: „follow-up”.

Czytaj więcej