fbpx

Ta strona korzysta z plików cookie, możesz przeczytać więcej w naszej Polityce Prywatności. Prosiy również o zapoznianie się z naszą Klauzulą Informacyjną.

Nowy Klient

PR Calling ze stałą obsługą Wolante Investments

Spółka Wolante Investments, właściciel serwisu wysyłkowego Apaczka.pl, działająca od 13 lat na rynku usług kurierskim, dołączyła do grona klientów PR Calling. W ramach współpracy agencja odpowiada za kompleksową komunikację zewnętrzną firmy, w tym za działania media relations, PR produktowy i pozycjonowanie eksperckie oraz bieżący konsulting.

Apaczka.pl to nowoczesna platforma logistyczna, działająca na rynku przesyłek kurierskich od 2009 roku. Wspiera firmy w rozwoju ich biznesu i udostępnia profesjonalne narzędzia ułatwiające logistykę. Z serwisu korzysta już ponad 160 tysięcy klientów, którzy nadali ponad 30 milionów przesyłek. W ostatnim czasie firma opracowała innowacyjny pakiet PRO Brand umożliwiający personalizację komunikacji z klientami e-sklepu na etapie posprzedażowym.

Nowoczesne rozwiązania w zakresie procesów wysyłkowych pozwalają klientom Apaczka.pl skupić się na prowadzeniu biznesu, nie martwiąc się o logistykę i dostawy paczek. Wspierają w tym zakresie całą branżę e-commerce, która przechodzi w ostatnim czasie dynamiczny rozwój. Cieszymy się, że nasze działania wspierają misję i cele klienta i pośrednio całej branży, w której centrum stoją potrzeby konsumentów.

Katarzyna Dworzyńska, Head of Business w PR Calling

Nawiązana współpraca jest efektem wcześniejszych działań komunikacyjnych, które PR Calling prowadziło dla firmy Sendit, przejętej w 2021 roku przez Wolante Investments, właściciela Apaczka.pl. Historia kooperacji z Sendit sięga roku 2018, kiedy agencja po raz pierwszy zajęła się kompleksową obsługą PR klienta.

Kontynuacja współpracy, pomimo zmian właścicielskich, to dowód na zaufanie, jakim nas obdarzono i potwierdzenie jakości świadczonych przez nas usług.

Katarzyna Dworzyńska, Head of Business w PR Calling

Ze strony PR Calling za obsługę klienta odpowiada zespół B2B Practice.

Tagi

Powiązane artykuły

Język inkluzywny w komunikacji – jak go stosować

Czytaj więcej

PR w branży finansowej

Czy prowadzenie PRu dla firmy z branży finansowej jest trudniejsze niż dla innych?

Czytaj więcej

PR-owe ABC dla firm technologicznych

Jak prowadzić działania PR-owe dla firm z branży IT, żeby w pełni wykorzystać potencjał komunikacyjny?

Czytaj więcej

Jak działa agencja PR?

Czytaj więcej

Jak wysłać informację prasową?

Wskazówki i porady, jak dobrze wysłać informację prasową.

Czytaj więcej

Jak pozycjonować ekspertów firmy?

Maria Rotkiel często pojawia się w mediach jako ekspertka w dziedzinie psychologii, prof. Jerzy Bralczyk zawsze komentuje tematy związane z językoznawstwem, a dr Paweł Grzesiowski udziela ostatnio wielu wywiadów w kontekście epidemii koronawirusa.

Czytaj więcej

Jak PR może wesprzeć employer branding?

Czytaj więcej

Najczęstsze błędy językowe Polaków

Dziennie w sieci popełniamy aż 14 188 błędów językowych. Jakie są najczęstsze i co zrobić, żeby było ich jak najmniej?

Czytaj więcej

Multitasking w pracy PR-owca

Multitasking w pracy PR-owca musi iść w parze z dobrą organizacją czasu - tylko wówczas wielozadaniowość oznacza efektywność.

Czytaj więcej

7 zasad dobrego follow-up’u

Jeśli po wysyłce informacji prasowej, propozycji wywiadu czy zaproszeń na konferencję prasową odpowiedzi od dziennikarzy jest niewiele albo nie ma ich wcale, PR-owcy sięgają po stare, sprawdzone narzędzie: „follow-up”.

Czytaj więcej