fbpx

Ta strona korzysta z plików cookie, możesz przeczytać więcej w naszej Polityce Prywatności. Prosiy również o zapoznianie się z naszą Klauzulą Informacyjną.

Nowy Klient

Nieagencja nowym klientem PR Calling

Nieagencja, firma z branży marketingowej specjalizująca się w przeprowadzaniu transformacji cyfrowych, dołączyła do grona klientów PR Calling. W ramach współpracy agencja odpowiada za stworzenie strategii PR i jej realizację.

Nieagencja została stworzona przez Bartosza Wilima i Marcina Żukowskiego w 2019 roku. Firma specjalizuje się w przeprowadzaniu transformacji cyfrowych. Zajmuje się też m.in. tworzeniem i wdrażaniem strategii marketingowych, realizacją kampanii reklamowych 360 czy kompleksową obsługą marek w mediach społecznościowych.

Nieagencja jest na rynku od niedawna, ale bardzo szybko się rozwija i ma ambitne plany. Cieszę się, że będziemy mieli możliwość wykorzystać naszą wiedzę i doświadczenie w obsłudze firm z branży marketingowej, aby wesprzeć realizację jej celów biznesowych.

Katarzyna Dworzyńska, Head of Business, PR Calling

W ramach współpracy PR Calling odpowiada za stworzenie strategii komunikacji Nieagencji i jej kompleksową egzekucję. Agencja realizuje działania z obszarów doradztwa strategicznego, media relations, pozycjonowania ekspertów oraz prowadzi profil firmy na LinkedIn.

Ze strony PR Calling za obsługę klienta odpowiadają Marta Tyszer, PR & Communication Manager oraz Marta Święcicka, Senior PR & Communication Consultant.

Tagi

Powiązane artykuły

Jak napisać informację prasową i uzyskać maksimum publikacji? Kompendium wiedzy + BONUS

Jak napisać informację prasową? Przygotowaliśmy dla Ciebie obszerny artykuł nt. materiałów prasowych. A na koniec - BONUS!

Czytaj więcej

5 korzyści prowadzenia profilu LinkedIn

Stale rosnąca liczba profili na „biznesowej wersji Facebooka”, powoduje, że ten portal społecznościowy ma gigantyczne znaczenie.

Czytaj więcej

Komunikacja wewnętrzna – klucz do pozytywnego wizerunku firmy na rynku

Komunikacja wewnętrzna może być bardzo skuteczna w promowaniu pozytywnego wizerunku organizacji. Poprzez podnoszenie motywacji oraz wiedzy na temat firmy, możemy zwiększyć zaangażowanie pracowników, którzy z czasem stają się ambasadorami marki, zwiększając zasięg jej key messages. W tekście pokazujemy na co zwrócić uwagę podczas projektowania kanałów informacyjnych.

Czytaj więcej

Agencja PR – jak znaleźć taką, która najlepiej wypromuje Twój biznes?

Z roku na rok, coraz więcej firm podejmuje współpracę z agencjami PR. I, choć na rynku jest ich wiele, wybór wciąż wydaje się trudny - w końcu zamierzamy powierzyć komuś swój wizerunek!

Czytaj więcej