fbpx

Ta strona korzysta z plików cookie, możesz przeczytać więcej w naszej Polityce Prywatności. Prosiy również o zapoznianie się z naszą Klauzulą Informacyjną.

PR Calling

PR Calling najlepiej ocenioną agencją PR wg raportu MMP i badania Kantar Polska

PR Calling została najlepiej ocenioną agencją PR w raporcie „Agencje PR” przygotowanego przez magazyn „Media Marketing Polska”. W badaniu przeprowadzonym przez Kantar Polska, jako jedyna zajęła pierwsze miejsce w aż 4 kategoriach.

PR Calling to butikowa agencja specjalizująca się w obsłudze marek szeroko związanych z technologiami i innowacjami. Spektakularnie zadebiutowała w raporcie MMP, zajmując pierwsze miejsce w aż 4 kategoriach:

  • „zadowolenie z media relations”,
  • „usługi są warte wynagrodzenia, które klient płaci”,
  • „rozumie biznes klienta, kategorię produktową/usługową i sytuację rynkową w branży, w której działa”,
  • „działania i kampania PR realizowane przez agencję są skuteczne”.

Klienci docenili agencję również w kategorii „stara się zrozumieć politykę działania i kulturę organizacyjną klienta”, w której PR Calling zajęła pierwsze miejsce ex aequo z dwiema innymi firmami.

Jestem ogromnie dumna z wyników, które udało nam się osiągnąć. Szczególnie ważne jest dla mnie to, że klienci docenili jedną z czołowych wartości PR Calling – „blisko biznesu klienta”. Od zawsze powtarzam, że działania komunikacyjne nie mogą być projektowane w oderwaniu od celów biznesowych klienta, jego sytuacji rynkowej i branży, w której działa. Agencja PR nie może stanowić odrębnego bytu, doklejonego do firmy na siłę, a być naturalnym przedłużeniem jej struktur organizacyjnych. Cieszę się, że klienci docenili nas za to podejście. Nie mniej satysfakcji sprawiły najlepsze oceny w kolejnych trzech kategoriach. Naturalnie to zasługa całego zespołu, który na co dzień działa na wysokich obrotach, zapewniając jak najlepszą jakość i skuteczność świadczonych usług. Natomiast szczególne podziękowania należą się naszym klientom, bez których tak udany debiut nie miałby miejsca. Oczywiście nie spoczywamy na laurach.

Katarzyna Dworzyńska, Head of Business PR Calling.

Również w pozostałych kategoriach PR Calling zajęła wysoką, bo drugą pozycję. Agencja została bardzo dobrze oceniona w kategoriach:

  • „zadowolenie ze współpracy z agencją”,
  • „informuje jasno i szczegółowo, w jaki sposób wydawany jest budżet”,
  • „oferuje strategiczne i długofalowe podejście do realizacji zleconych działań”.

Badanie „Agencje PR” zostało przeprowadzane przez̨ firmę Kantar Polska metodą wywiadów telefonicznych w dniach 05.07-15.07.2019 r. W raporcie zostały przedstawione wyniki 20 agencji. Raport jest do kupienia tutaj.

Tagi

Powiązane artykuły

Podcast jako element strategii PR

Podcast jako element skutecznej strategii PR? Sprawdź, w jaki sposób wykorzystać podcast, jako narzędzie komunikacji.

Czytaj więcej

Po pierwsze: skuteczność!

Jednym z elementów oceny pracy PR-owca jest skuteczność jego działań. Ta skuteczność w dużej mierze zależy od wypracowanych relacji z mediami.

Czytaj więcej

PR w dobie COVID-19

Sporo PR-owców zastanawia się teraz – czy w obliczu powagi wydarzeń i wpływu koronawirusa na polską i globalną gospodarkę – można komunikować inne tematy? Wręcz – czy wypada proponować dziennikarzom tematy zastępcze, niezwiązane z COVID-19 – wiedząc jaki strach i niepewność wzbudza w społeczeństwie obecna kryzysowa sytuacja?

Czytaj więcej

5 powodów, dlaczego warto wziąć udział w konferencji I ❤ Marketing

Czy warto wybrać się na konferencję I love marketing? Odpowiadamy na to arcytrudne pytanie!

Czytaj więcej

W jaki sposób PR może wspierać content marketing? 5 najważniejszych sposobów

Czy PR może wspierać content marketing? Poznaj 5 sposób, dzięki którym skutecznie połączysz te dwie dyscypliny i uzyskasz efekt synergii.

Czytaj więcej

Jak napisać informację prasową i uzyskać maksimum publikacji? Kompendium wiedzy + BONUS

Jak napisać informację prasową? Przygotowaliśmy dla Ciebie obszerny artykuł nt. materiałów prasowych. A na koniec - BONUS!

Czytaj więcej

Pitch letter czy informacja prasowa? Co i kiedy wybrać?

Pitch letter czy informacja prasowa? Sprawdź, którą formę komunikacji z mediami wybrać, aby uzyskać maksimum efektów.

Czytaj więcej

Czym jest Discovery Month?

Jak wygląda pierwszy miesiąc współpracy z PR Calling? Czym jest Discovery Month? Jakie działania przeprowadzi dla Ciebie agencja PR?

Czytaj więcej

Czym różni się PR w start-upie i korporacji?

W naszej branży sami od siebie wymagamy działania z dala od utartych schematów, a naszym celem jest wykreowanie wizerunku. Wizerunku, który będzie nowy i świeży.

Czytaj więcej

Poznaj listę narzędzi w pracy PR-owca. Work smart, not hard.

Przedstawiamy krótką listę narzędzi ułatwiającą pracę PR-owca. Uwaga! Ten niezbędnik może sprawdzić się nie tylko w agencji PR.

Czytaj więcej